Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Головна   >   Приватним клієнтам   >   Пакети послуг «Фінансовий гід»

Пакети послуг «Фінансовий гід»

Щоденні банківські операції — платежі, перекази, отримання готівки тощо — зазвичай потребують від клієнтів багато зусиль, коштів та часу, насправді повинні бути легкими і необтяжливими. Як сонячне сяйво, морській бриз, відпочинок на островах… Ми знаємося на цьому краще ніж будь-хто! І тому пропонуємо Вам скористатися унікальною пропозицією «Фінансовий гід». Це зробить Ваше банківське обслуговування саме таким — найлегшим та найприємнішим як довгоочікувана відпустка на Родосі, Криті або Санторіні, у т.ч. завдяки найсучаснішому інтернет-банкінгу від Піреус Банку — winbank, за допомогою якого Ви можете управляти вашими грошима з будь-якого острову світу.

Ми врахували ваші індивідуальні потреби у банківських продуктах та послугах для забезпечення максимального комфорту та найвищого рівня банківського обслуговування, і пропонуємо оцінити переваги пакетних послуг для фізичних осіб:

Пакет послуг з карткою «Санторіні» Visa Platinum - ексклюзивний набір послуг елітного рівня, що включає пакетні та додаткові банківські, страхові продукти, вишукані сервіси, унікальні знижки та пропозиції.

Детальні умови 

Пакет послуг «Санторіні» ексклюзивний набір послуг преміального рівня для тих, хто розуміється на красивому житті: комфорт життя та краса світу разом із надійним фінансовим партнером.

Детальні умови

Пакет послуг «Крит» оптимальний вибір для ділової людини, яка дозволить контролювати власні кошти та користуватися статусними привілеями картки Visa Gold!

Детальні умови

Пакет послуг «Родос» помічник, що допоможе зробити ваші банківські операції легкими та необтяжливими завдяки першокласному сервісу та демократичним тарифам.

Детальні умови

Пакет послуг «Олімп» унікальна можливість максимально зручно та вигідно скористатися спеціальними пропозиціями тим клієнтам, хто отримує пенсію чи соціальну допомогу.

Детальні умови

Переваги обслуговування в Піреус Банку:

  • найвища надійність фінансових операцій в іноземному банку;
  • висока якість та швидкість обслуговування;
  • вигідні тарифи на банківські послуги;
  • дистанційне управління рахунками в режимі онлайн завдяки системі інтернет-банкінгу winbank.
Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
Пiреус Банк
заснований у 1916 році
Наші досягнення
Рейтинг представлено виданням «Новое Время» та інвестиційною компанією Dragon Capital. Піреус Банк було включено до рейтингу 20-ти найнадійніших банків України та посів 13-ту сходинку ренкінгу.
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки зi стацiонарних телефонiв
в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven