Пиреус Банк МКБ
phone 0 800 30 888 0КОНТАКТ-ЦЕНТР
0 800 30 888 0
Головна   >   Приватним клієнтам   >   Пакети послуг «Фінансовий гід»

Пакети послуг «Фінансовий гід»

Щоденні банківські операції — платежі, перекази, отримання готівки тощо — зазвичай потребують від клієнтів багато зусиль, коштів та часу, насправді повинні бути легкими і необтяжливими. Як сонячне сяйво, морській бриз, відпочинок на островах… Ми знаємося на цьому краще ніж будь-хто! І тому пропонуємо Вам скористатися унікальною пропозицією «Фінансовий гід». Це зробить Ваше банківське обслуговування саме таким — найлегшим та найприємнішим як довгоочікувана відпустка на Родосі, Криті або Санторіні, у т.ч. завдяки найсучаснішому інтернет-банкінгу від Піреус Банку — winbank, за допомогою якого Ви можете управляти вашими грошима з будь-якого острову світу.

Ми врахували ваші індивідуальні потреби у банківських продуктах та послугах для забезпечення максимального комфорту та найвищого рівня банківського обслуговування, і пропонуємо оцінити переваги пакетних послуг для фізичних осіб:

Пакет послуг з карткою «Санторіні» Visa Platinum - ексклюзивний набір послуг елітного рівня, що включає пакетні та додаткові банківські, страхові продукти, вишукані сервіси, унікальні знижки та пропозиції.

Детальні умови 

Пакет послуг «Санторіні» ексклюзивний набір послуг преміального рівня для тих, хто розуміється на красивому житті: комфорт життя та краса світу разом із надійним фінансовим партнером.

Детальні умови

Пакет послуг «Крит» оптимальний вибір для ділової людини, який дозволить контролювати власні кошти та користуватися статусними привілеями картки Visa Gold!

Детальні умови

Пакет послуг «Родос» помічник, що допоможе зробити ваші банківські операції легкими та необтяжливими завдяки першокласному сервісу та демократичним тарифам.

Детальні умови

Пакет послуг «Олімп» унікальна можливість максимально зручно та вигідно скористатися спеціальними пропозиціями тим клієнтам, хто отримує пенсію чи соціальну допомогу.

Детальні умови

Переваги обслуговування в Піреус Банку:

  • найвища надійність фінансових операцій в іноземному банку;
  • висока якість та швидкість обслуговування;
  • вигідні тарифи на банківські послуги;
  • дистанційне управління рахунками в режимі онлайн завдяки системі інтернет-банкінгу winbank.

Увага!
Право Клієнта на відмову від договору законами не передбачено.
В будь якому разі Клієнт має право на дострокове розірвання, припинення договору на умовах, визначених у договорі та Правилах комплексного обслуговування фізичних осіб в АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ».

 
Попередження!
Клієнт має право, у разі відсутності заборгованості перед банком за цим або іншими договорами та у разі відсутності інших  діючих договорів з банком та заборгованості клієнта перед банком за будь-яким із зазначених договорів, у будь-який час закрити пакет послуг/рахунок і припинити дію договору з наданням банку письмового повідомлення за 5 робочих днів до запланованої дати розірвання договору та закриття пакету послуг/рахунку, а також виконати інші дії, передбачені чинним законодавством України.
При відкритті пакету послуг/рахунку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг.
Внесення банком будь-яких змін до договору про відкриття обслуговування банківських рахунків здійснюється лише за згодою клієнта (сторони договору), якщо інше не встановлено договором або законодавством України. Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Ви можете замовити зворотний дзвінок і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час:
0 800 30 888 0
(дзвінки безкоштовні в межах України).
Чи знаєте Ви, що...
можна самостійно
управляти своїми рахунками
у банкоматі
Наші досягнення
Піреус Банк запроваджує нову послугу – миттєвий переказ з картки на картку
© 2014 Piraeus Bank
Ліцензія №91 від 17.10.2011
0-800-30-888-0
Дзвiнки в межах України безкоштовнi
+38 (044) 495-88-90
для дзвiнкiв з-за кордону
Дизайн:
Beleven