Меню

Калькулятор

Мінімальна сума депозиту: 10000 UAH / 1000 USD / 1000 EUR
депозитний калькулятор
Вибір депозиту
Оплата % щомісяця

Валюта депозиту

Сума депозиту (можливий ручний введення)
10000 UAH 5005000 UAH 10000000 UAH
UAH

Термін депозиту

Ставка % у річних
Дохідність депозиту
Сума нарахованих % за весь період: 8 920,20 UAH

Сума нарахованих % за весь період: 40,00 %
Сума податків(19,5% від суми нарахування відсотків) 7,80 UAH
Сума % за весь період(після податків) 0 %
Ефективна ставка % річних(після податків) 0 %
Банк не потребує обов'язкового супроводу для підписання договору банківського вкладу в гривні, відкриття рахунку безкоштовне.
Term: від to months
Annual rate: від 8% to 11%
Minimum summary: від 1000₴
депозитний калькулятор
Резюме UAH
Number of payments
1 payment 12 payments
Date of registration
Дохідність депозиту
Total overpayment:

Monthly payment:
Date of making the first payment:
Total cost of the loan:
Effective rate:
Банк не потребує обов'язкового супроводу для підписання договору банківського вкладу в гривні, відкриття рахунку безкоштовне.
Депозитний калькулятор

Депозит з капіталізацією з поповненням та інші види – це свого роду інструменти, що надаються фінансовими установами та організаціями як фізичним, так і юридичним особам. Завдяки такому інструменту у Піреус Банк можна зберегти і навіть збільшити свої накопичення. Іншими словами, коли клієнт вкладає гроші в банківську або іншу фінансову установу, таким чином він забезпечує гарантію їх безпечного зберігання. Як винагороду клієнт отримує відсотки, сума яких виплачується на підставі виду та валюти обраного внеску, а також з урахуванням терміну зберігання грошей на рахунку. Вибравши один із видів банківських вкладів, можна зняти нараховані на рахунок відсотки. Кількість суми, що нараховується, регулюється умовами обраного банківського вкладу. Єдиною умовою задля того, щоб зняти нараховану суму, є проведення операції протягом терміну дії вкладу. Зняті кошти можна використати за власним бажанням. Крім того, на свій розсуд можна збільшити або зменшити розмір внеску.

Калькулятор відсотків по депозиту допоможе точно розрахувати нараховані відсотки по ньому і підібрати найбільш оптимальний і вигідний для клієнта алгоритм їх зарахування.

Здійснити розрахунок відсотків за депозитом можна через онлайн калькулятор. Варто звернути увагу, що існує кілька можливостей скористатися цим інструментом для розрахунку внесків, оформлених до вересня 2021 року та після 06.09.2021 року.

Розглянемо приклад, як працює цей інструмент на доларах. Вибираємо розмір - 100 доларів (USD), ставку – 5%, дату – 12.01.2022 та термін – 6 місяців. З урахуванням обраного виду накопичення результат виходить у вигляді 181 долар (USD) станом на 12.07.2022 рік.

Нижче наведено перелік банківських внесків, за якими у Pireus Bank можна розрахувати депозит за калькулятором, всі вони виплачуються під відсотки щомісяця.

  • «Європейський/ONLINE»;
  • «Європейський з поповненням/ ONLINE».