Меню

Валютні депозити Піреус Банку

Депозити у валюті У гривні У доларах США У євро
Європейський
Європейський
UAH/USD/EUR Валюта
13,5% -15% ₴ та 1% - 1.25% $/€ Ставка (річних)
НА РАХУНОК НА КАРТКУ Виплата %
- Поповнення
3, 6, 12 МICЯЦІВ Термін
10 000 ₴ або 1 000 $/€ Мін. сума

Важливо

*Пільговий період застосовується до безготівкових покупок і визначається залежно від дати здійснення покупки. Процентна ставка 0,0001% річних розповсюджується на безготівкові транзакції за умови повного повернення Клієнтом суми фактичної заборгованості до 20 числа наступного місяця.

Увага!

Після укладення договору, Клієнт має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору Клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).

Можливі наслідки для Клієнта в разі користування споживчими кредитами!

У разі виникнення простроченої заборгованості, позичальник сплачує проценти за користування простроченою заборгованістю, проценти за користування несанкціонованим овердрафтом відповідно до умов кредитного договору та тарифів Банку. Проценти на прострочену заборгованість Банк має право списати договірним списанням з будь-яких рахунків позичальника.

У разі порушення позичальником умов кредитного договору (інші ніж прострочення заборгованості, користування несанкціонованим овердрафтом) позичальник сплачує штраф.

Банк має право вимагати дострокового погашення кредиту, процентів, інших платежів, звернутись до судових органів для стягнення заборгованості у порядку, визначеному законодавством України.

Докладніше
Вигідний депозит у валюті у Піреус Банк

Депозити у валюті в Україні – це тимчасові гроші від банківської (фінансової) установи в іноземній валюті. Вони формуються шляхом вкладення певної суми на рахунок клієнта банку на визначений термін (у деяких випадках термін може прописуватися у договорі). Крім того, депозити у валюті у банках України також формуються на основі винагороди вкладникам у вигляді відсотків, що обумовлені договором.

Банк також може надати безстроковий депозит у валюті по Києву, проте особливість цього типу полягає в тому, що видану суму необхідно буде повернути вкладнику на першу його вимогу.

Депозити у валюті у банках видаються частіше або у доларах, або в євро. В окремих випадках можливий внесок під нарахування відсотків з використанням іншої іноземної валюти - ієн, франк, фунт стерлінгів, юань та ін.

Через нестабільну економіку, як у країні, так і у світі в цілому, більшість людей намагаються конвертувати свої кошти в національній валюті в більш стійку валюту. На сьогоднішній день – це євро та долар. Варто зазначити, що зберігання її готівкою абсолютно не вигідно вкладникам.

Переваги та недоліки депозитів у валюті

Перш ніж розмістити депозит у валюті під процент, необхідно вивчити всі умови, щоб вибрати для себе найбільш вигідний внесок. До розрахунку входять ставки за депозитами у валюті в Україні, мінімальна сума самого вкладу та строк нарахування відсотків, якщо вони передбачені договором. Переваги банківських вкладів:

 • При девальвації національної валюти вкладені кошти зберігаються;
 • Клієнт банку може самостійно за бажанням обрати валюту, щоб зберегти основний розмір внеску;
 • У разі інфляції нараховані за весь час відсотки компенсують загублену частину або в повному обсязі, або її частину.

Мінусів небагато, до них відносяться:

 • Якщо національна валюта зміцнює позиції, основний розмір вкладу зменшується, виходячи з еквівалента національної валюти;
 • Ставки за депозитами у валюті також зменшуються;
 • Національний банк України може видати наказ про заборону на видачу суми та відсотків у вибраному вкладі, лише у гривні. Як показує практика, така заборона вже присутня у деяких європейських країнах. У такому разі клієнт втрачає частину нарахованих відсотків. Якщо співвідношення гривні до валюти вкладу вище, втрати можуть бути і в частині основної суми.

Пропозиції від Піреус Банк - найкращі депозити у валюті

У Піреус Банку клієнти можуть скористатися вигідним депозитом у валюті – "Європейський". Відсотки за депозитами у валюті в Україні виплачуються щомісяця або коли закінчується термін дії банківського вкладу. Найчастіше під відсотки за депозитами у валюті в Україні договори укладаються строком на 3-12 місяців. Крім того, клієнти можуть вибрати депозити в іноземній валюті:

 • «Європейський з поповненням»;
 • «Миттєвий»;
 • Пенсійний + (дійсний для договорів, укладених до липня 2021 року).

Сьогодні Піреус Банк є учасником Фонду гарантування вкладів, що надає додаткову гарантію надійності клієнтам.

Варто звернути увагу, що клієнти не можуть відмовитися від договору за чинним законодавством. Крім того, клієнт не зможе відкрити жодний із вкладів без попередньо відкритого поточного рахунку.

З усіх наданих типів вкладів клієнти за умовами договору не мають права достроково його розірвати. Також немає автоматичного продовження дії договорів. Після закінчення терміну договору всі гроші повертаються на рахунок без можливості нарахування відсотків надалі.

Також, якщо договір був продовжений за бажанням клієнта, то протягом двох робочих днів клієнт може змінити деякі умови продовження договірних відносин з Піреус Банк. Змінам підлягають відмова від пролонгації в майбутньому, активація депозитного вкладу на підставі поданої заявки до відділення Піреус Банк, де було укладено договір, або за дзвінком до кол-центру фінансової установи.

Вносячи банківський вклад, фінансова установа зобов'язується вимагати від клієнта придбати будь-який товар або замовити додаткову послугу під виглядом обов'язкової умови вкладу. У той самий час Піреус банк може встановити ліміт на кількість укладених договорів чи кількість клієнтів.

Змінити умови договору можна виключно за згодою клієнта, який є стороною цього договору, якщо інше не було передбачено у ньому, або законодавством України.

У свою чергу клієнт має право відмовитись від розсилки реклами через канали комунікації Піреус Банку зі своїми клієнтами.

Як відкрити депозит у валюті?

Для цього необхідно:

 1. Вибрати тип вкладу під свої потреби;
 2. Використовуючи депозитний калькулятор, здійснити розрахунок доходу;
 3. Ознайомитися з інструкцією щодо відкриття депозитного рахунку;
 4. З документами, що підтверджують особу, а також з ідентифікаційним кодом або документом, що підтверджує місцезнаходження (для резидентів та нерезидентів відповідно) прийти до будь-якого зручного для клієнта відділення Піреус Банку.