Меню

Новини
Піреус Банк оголошує про початок акції «ПіреусЛанч»
01 Липня

Піреус Банк оголошує про початок акції «ПіреусЛанч», за умовами якої клієнти банку мають можливість виграти піцу на ланч у подарунок.

Так, кожні два тижні усі транзакції за допомогою кредитної картки Піреус Банку, на зняття готівки чи розрахунок безпосередньо карткою, долучатимуться до розіграшу смачного ланчу – піци вартістю не менше 100 грн., що буде доставлено безпосередньо до офісу. Обов’язковою умовою акціє є мінімальна сума транзакції – 50 грн.

Акцію буде проведено у декілька промо-періодів, по закінченню кожного серед усіх клієнтів розігруватиметься смачний подарунок. Перший промо-період починається вже завтра, 28 червня, та триватиме до 6 липня. Розіграш та доставка піци до офісу здійснюватимуться на наступному тижні, по закінченні промо-періоду. Цього разу – з 8 по 11 липня. Клієнти банку отримуватимуть смс-повідомлення з інформацією про строки проведення акції.

Звертаємо вашу увагу, що піца розігруватиметься не серед власників карток чи номерів рахунків, а серед здійснених транзакцій. Тобто чим більше транзакцій ви робите, тим більше шансів виграти ланч.

Акція діє виключно на території міст Києва та Ірпінь. З детальними умовами акції Ви можете ознайомитись за посиланням.