Меню

Новини
Піреус Банк виступив партнером Четвертої Щорічної Банківської Конференції «Управління ринковими ризиками»
21 Жовтня

Піреус Банк виступив партнером Четвертої Щорічної Банківської Конференції «Управління ринковими ризиками та ризиком ліквідності у банку: сучасні методи та технології», що була організована компанією «Екстра-Консалтинг» 16-17 жовтня 2014 року в Києві.

Спікерами конференції, яка була присвячена аналізу макроекономічних тенденцій і викликів в Україні та їх впливу на банківський сектор, виступили голова правління Піреус Банку Сергій Наумов та член правління - головний ризик-менеджер Піреус Банку Тетяна Сотникова.

Як повідомив Сергій Наумов в ході панельної дискусії, присвяченої стану банківської системи України в умовах військової агресії РФ на Сході країни, «кредитування економіки стає все більш проблематичним через значний відтік ресурсів населення з банківської системи, викликаного, зокрема, кризою довіри до депозитів, що відповідно знижує рівень ліквідності банків та їх можливості з кредитування бізнес-клієнтів».

У свою чергу член правління банку Тетяна Сотникова підкреслила, що «прямі втрати кредитного і депозитного портфелів банківської системи України через анексію Криму та бойові дії на Донбасі є відчутними. Однак, окрім прямих втрат у проблемних регіонах, усі банки України схильні до опосередкованого впливу у зв'язку з погіршенням політичної та економічної ситуації в цілому».

Як партнер конференції, Піреус Банк нагородив кращих спікерів заходу, яким за результатами виступів глава банку С. Наумов вручив заохочувальні призи. За вміння знаходити рішення непростих завдань, що виникають у бізнес-лініях, казначействй і ризик-менеджменту приз отримала Олена Дмитрієва, заступник голови правління Укргазбанку. За сміливість в управлінні ризиками в банку була нагороджена Олена Домуз, член правління, директор з управління ризиками Надра Банку, за успішну передачу досвіду в ризик- менеджменті між Україною та Боснією і Герцеговиною - Дмитро Колечко, Банківська група Хіппо Альпе Адріа в Боснії і Герцеговині.

Разом із Піреус Банком в конференції брали участь Глобальна Асоціація Професіоналів Ризик Менеджменту (GARP), Правекс Банк та Українсько-Британська Професійна Асоціація (UUPN). Головний інтернет-медіа партнер – Фінансовий портал Finance.ua. Інформаційні партнери Конференції – державний інформаційно - аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків, банківські портали МінФін, infobank.by.