Меню

Архів новин
Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило найвищий рівень надійності депозитів Піреус Банку
10 Квітня 2015

На засіданні рейтингового комітету агентства «Кредит-Рейтинг» було прийнято рішення про підтвердження присвоєного раніше рейтингу надійності банківських депозитів. За даними «Кредит–Рейтинг», що було оголошено 31 березня 2015 року, надійність банківських вкладів АТ «Піреус Банк МКБ» зберігається на рівні «5» (найвищий рівень надійності).

За інформацією «Кредит–Рейтинг» з числа публічних рейтингів на сьогодні оцінку 5 (найвища надійність) мають лише 5 банківських установ, разом із Піреус Банком, ще 6 банків мають рейтинг 4 (висока надійність). Рейтинг надійності банківського вкладу (депозиту) характеризує незалежну думку агентства про можливість банку вчасно й у повному обсязі виконати взяті на себе зобов`язання щодо повернення банківських вкладів протягом найближчих 12 місяців.

Цей вид рейтингу був розроблений з метою захисту вкладників і підвищення їх інформованості щодо надійності банківських установ. Результатом визначення такого рейтингу є незалежна оцінка ризику виникнення проблем із своєчасним поверненням вкладу (у випадку введення регуляторних обмежень на дострокове повернення банківських вкладів, своєчасним поверненням вкладу вважається повернення після закінчення терміну дії договору).

З повним списком банківських установ, яким було підтверджено рейтинги на колишньому рівні, можна ознайомитися на сайті рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг».

Нагадаємо, раніше пресс-служба банку повідомляла, що Піреус Банк увійшов в ТОП-5 банків України із найбільш вигідними умовами депозитних вкладів в іноземній валюті.