Меню

Архів новин
Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Піреус Банку із прогнозом «стабільний»
17 Червня 2015

Рейтинговий комітет агентства «Кредит-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження присвоєного раніше довгострокового кредитного рейтингу АТ «Піреус Банк МКБ». За даними «Кредит–Рейтинг», що було оголошено 16 червня 2015 року, кредитний рейтинг Піреус Банку було визначено на рівні uaA, прогноз – «стабільний».

У ході аналізу агентство використовувало фінансову звітність Піреус Банку за 2013-2014 рр. та І квартал 2015 р., а також внутрішню інформацію, надану банком під час рейтингового процесу.
Позичальник або окремий борговий інструмент із рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності означає чутливість до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

«Стабільний» прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Також, на засіданні рейтингового комітету агентства «Кредит-Рейтинг» було прийнято рішення про підтвердження присвоєного раніше рейтингу надійності банківських депозитів. За даними «Кредит–Рейтинг», надійність банківських вкладів АТ «Піреус Банк МКБ» зберігається на рівні «5» (найвищий рівень надійності) протягом семи років.

До головних факторів, що підтримують рівень рейтингів, відносяться: 

  • наявність підтримки з боку основного акціонера – одного з найбільших грецьких банків PIRAEUS BANK S.A.;
  • високі показники ліквідності;
  • наявність відносно дешевої ресурсної бази, що дає можливість підтримувати конкурентні позиції на фінансовому ринку.

Ознайомитися із повною історією надійності банківських депозитів та довгострокового кредитного рейтингу Піреус Банку можна на сайті агентства.