Меню

Архів новин
Піреус Банк додав до програм кредитування новий продукт – «Жвава готівка»
21 Квітня 2021

Піреус Банк розширив перелік програм кредитування новим продуктом «Жвава готівка» із можливістю отримати готівкові кошти протягом робочого дня без довідки про доходи, повідомляє прес-служба банку із посиланням на департамент роздрібного бізнесу.

За інформацією департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку, кредит готівкою можна отримати на строк від 1 до 3 років на суму до 100 тис. грн. Розмір щомісячної комісії за користування кредитом складає від 1,89% на місяць на суму отриманих кредитних коштів. При цьому комісія за надання кредиту відсутня.

«Разом із потребами наших клієнтів, змінюються й наші кредитні пропозиції. За результатами аналізу побажань користувачів банківських послуг ми бачимо, що попит на кредитування поступово набирє обертів. Аби задовольнити фінансові потреби клієнтів ми запровадили новий продукт – «Жвава готівка», що дозволяє користуватися додатковими коштами саме тоді, коли це необхідно», – розповіла Катерина Вінницька, заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку.

Кредит готівкою надає можливість швидко отримати необхідні кошти без довідки про доходи та гнучку систему погашення кредиту за допомогою системи інтернет-банкінгу winbank, терміналів iBox або у касах відділеннь Піреус та Альфа банку, який виступає банком-партнером у реалізації даного продукту.

Пропозиція діє виключно на території міст Києва та Ірпінь. Ознайомитися із детальними умовами кредиту «Жвава готівка» можна за посиланням.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділеннях Піреус Банку, за телефоном контакт-центру банку 0 800 30 888 0 (цілодобово безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України, з мобільних – згідно з тарифами операторів) або на офіційному сайті банку www.piraeusbank.ua.