Меню

Архів новин
Готівковий кредит «Жвава готівка» відтепер можна оформити у будь-якому відділенні Піреус Банку
21 Квітня 2021

Піреус Банк розширив перелік точок продажу швидких готівкових кредитів «Жвава готівка», повідомляє прес-служба банку із посиланням на департамент роздрібного бізнесу. Відтепер, окрім відділень у Києві та Ірпені, кредит готівкою можна оформити у Харкові, Львові, Одесі, Дніпропетровську, Білгород –Дністровську, Черкасах та Шполі.

Нагадаємо, готівковий кредит можна отримати на строк від 1 до 3 років на суму до 100 тис. грн. Розмір щомісячної комісії за користування кредитом складає від 1,89% від суми кредиту. При цьому комісія за надання кредиту відсутня.

Кредит готівкою надає можливість швидко отримати необхідні кошти без довідки про доходи (до 50 тис. грн.) та передбачає гнучку систему погашення за допомогою системи інтернет-банкінгу winbank, терміналів iBox або у касах відділеннь Піреус та Альфа банку, який виступає банком-партнером у реалізації даного продукту.

Ознайомитися із детальними умовами кредиту «Жвава готівка» можна за посиланням.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділеннях Піреус Банку, за телефоном контакт-центру банку 0 800 30 888 0 (цілодобово безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України, з мобільних – згідно з тарифами операторів) або на офіційному сайті банку www.piraeusbank.ua.