Меню

Архів новин
Піреус Банк запровадив послугу купівлі-продажу ОВДП для фізосіб
05 Червня 2018

Піреус Банк запровадив послугу купівлі-продажу облігацій внутрішніх державних позик України фізичними особами. Облігації може бути придбано у гривні та іноземній валюті на термін, протягом якого умови інвестування коштів є незмінними і це гарантує стабільний дохід.

Як повідомив директор департаменту казначейства Піреус Банку Ігор Якобчук: «Впровадження такої пропозиції забезпечує наших клієнтів додатковим інструментом для інвестування та отримання інвестиційного доходу». На його думку, сьогодні облігації внутрішніх державних позик є одним із найпривабливіших видів внутрішніх інвестиційних інструментів з точки зору співвідношення прибутковість-ризик.

ОВДП випускаються Міністерством фінансів у гривні, доларах США та євро у бездокументарній формі виключно на внутрішньому фондовому ринку і підтверджують зобов'язання держави щодо відшкодування пред'явникам цих облігацій їх номінальної вартості з виплатою доходу відповідно до умов розміщення облігацій.

Перевагами вкладення коштів в ОВДП за словами І. Якобчука, є, перш за все, вища, порівняно з депозитами, доходність за мінімальних ризиків, 100% гарантія держави незалежно від розміру інвестицій та суб’єкта інвестування (резиденти або нерезиденти), відсутність податку на доходи фізичних осіб (на відміну від депозитів, доходи за якими оподатковуються за ставкою 18%).

У разі придбання облігацій, деномінованих в інвалюті, вкладення у них є також захищеними від девальвації. За необхідності клієнт може повернути кошти до дати погашення облігацій шляхом продажу ОВГЗ.