Меню

Архів новин
Iнформація щодо релокації відділеня Піреус Банку у Харкові!
07 Грудня 2020

Шановні клієнти та партнери,

Інформуємо вас, що відділення банку №23 (м. Харків, вул. Сумська, буд.63) з 18 січня 2021 р. змінює своє місцезнаходження та буде розташоване за адресою: м. Харків, пров. Банний, буд. 1.   
Відділення за новою адресою відповідатиме найвищим європейським стандартам і вимогам міжнародної Групи Піреус Банку та, як і раніше, надаватиме весь перелік банківських послуг, зокрема: відкриття поточних рахунків та депозитів, оформлення індивідуальних сейфів та послугу грошових переказів, та інші сервіси.

Звертаємо увагу, що 14 січня 2021 р. - останній робочий день відділення № 23 за поточною адресою: м. Харків, вул. Сумська, буд. 63.

Усі номери рахунків залишаються незмінними і будуть автоматично переведені до відділення за новою адресою. Безумовно, Ви самі оберете найзручнішу для Вас зону контакту з банком. Кожне відділення, наш Інтернет-банкінг та Контакт-центр - це сервісні пункти, які Ви можете обрати для співпраці з нашим банком.

Починаючи з жовтня 2007 року, коли Піреус Банк вийшов на український ринок, ми прагнемо надавати нашим клієнтам якісні послуги з максимальним рівнем надійності для зберігання Ваших коштів, про що свідчить більш, як 100-річна успішна історія бізнесу нашої установи та майже 14 років присутності в Україні. Ми завжди будемо поруч із Вами та продовжуватимемо інформувати про будь-які події у банку, що, на нашу думку, варті Вашої уваги.

Будемо раді Вас бачити у нашому відділенні, починаючи з 18 січня 2021 року за новою адресою: м. Харків, пров. Банний, буд. 1.

Ми високо цінуємо Вашу постійну підтримку і довіру та обіцяємо Вам, що й надалі робитимемо все можливе задля надання якнайкращих послуг із високим рівнем сервісу.
У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся за телефоном цілодобового Контакт-центру – 0 800 30 888 0 ( дзвiнки в межах України безкоштовнi) або +38 (044) 495-88-90  для дзвiнкiв з-за кордону.