Меню

Архів новин
Піреус Банк долучився до програми «Доступні кредити 5-7-9%»
08 лютого 2021
Піреус Банк долучився до урядової програми «Доступні кредити 5-7-9%», уклавши договір про співробітництво  із Фондом розвитку підприємництва. Програма ініційована Президентом та Урядом України, та реалізується за їх підтримки. Програма покликана сприяти підтримці мікро-, малого та середнього бізнесу.

Основними цілями програми «Доступні кредити 5-7-9%» є реалізація інвестиційних проектів для розвитку підприємництва, антикризові заходи подолання наслідків COVID-19 та рефінансування існуючої заборгованості за кредитами.

Згідно з умовами Програми, держава субсидує частину або всю суму відсотків гривневих позик, з якими стикається бізнес, відшкодовуючи їх банкам.
Однією з обов’язкових умов для позичальників є створення та збереження робочих місць, а залежно від їх кількості змінюється ставка за кредитом для суб’єкта підприємництва.

«Не новина, що успішність малого і середнього бізнесу це рушійна сила економіки будь-якої країни. Піреус Банк надійний міжнародний банк, що працює в Україні більше 14 років та стратегія якого націлена на сектор МСБ. Тож, ми радо долучилися до програми, яка є певною синергію між підприємцями та банками, що певним чином спростить фінансування, та сприятиме розвитку підприємництва України», - прокоментував Хрістос Бугіукліс, член правління Піреус Банку в Україні.