Меню

Архів новин
Піреус Банк в Україні виступив фінансовим партнером SUP DAY FORUM '21
10 Червня 2021

Піреус Банк в Україні виступив фінансовим партнером SUP DAY FORUM '21 для представників бізнесу, який пройшов у Києві 10 червня. Це один із маштабніших ділових форумів в Україні, що проводить Спілка Українських Підприємців. Тематика Форуму – Бізнес без кордонів, де можна почути топових фахівців у соїх галузях, познайомитися із реальними кейсами, долучитися до нетворкінгу та знайти собі бізнес-партнера.

Для відвідучачів Форуму-представників малого та середнього бізнесу, Піреус Банк розробив спеціальну вигідну пропозицію – для нових кліентів пропонуємо безкоштовне обслуговування поточного рахунку в національній валюті та ставку на купівлю/продаж іноземної валюти 0,1% протягом 6 місяців.

«Піреус Банк на українському ринку з 2007 року. Рік-за-роком ми вдосконалюємо якість послуг та сервісу, аби бути кращими і стати найліпшими у сегменті малого і середнього бізнесу. Наша мета - надання швидкого та якісного сервісу задля задоволення потреб наших клієнтів. Це і відрізняє Піреус Банк на ринку фінансових послуг», прокоментував Іліас Музакіс, в.о. голови правління Піреус Банку в Україні.