Меню

Архів новин
Піреус Банк МКБ зареєстрував збільшення статутного капіталу до 510 млн грн.
29 Жовтня 2009

13 жовтня 2009 р. Піреус Банк МКБ завершив державну реєстрацію Змін та доповнень №3 до Статуту ВАТ «Піреус Банк МКБ» щодо збільшення статутного капіталу. З 13 жовтня поточного року зареєстрований статутний капітал ВАТ «Піреус Банк МКБ» становить 510 млн грн.

За словами голови Спострережної ради ВАТ «Піреус Банк МКБ» Янніса Кіріакопулоса, збільшення розміру статутного капіталу здійснено з метою збільшення ліквідності та подальшого розвитку діяльності Піреус Банку в Україні.

Як повідомлялося раніше, Піреус Банк МКБ збільшив статутний капітал на 110 млн грн. шляхом проведення закритого (приватного) розміщення акцій. Питання про збільшення статутного капіталу банку було затверджено на позачергових Загальних зборах акціонерів 6 лютого 2009 р. у Києві, а розміщення акцій відбулось у період з 11 по 31 березня 2009 року.

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних фінансових установ Південної та Східної Європи з активами 54 млрд євро та загальним капіталом 3,3 млрд євро (станом на 30.06.2009). Заснований у 1916 році, Піреус Банк сьогодні представлений у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах –Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S.A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків та 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Піреус Банк представлений в 14 регіонах країни.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій та грошової допомоги.

2 жовтня незалежне рейтингове агенство «Кредит-Рейтинг» ще раз підтвердило наданий Піреус Банку в березні 2009 р. найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5»), що характеризує здатність банку вчасно та в повному обсязі здійснювати виплати за вкладами. 

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
Тел./Факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua