Меню

Архів новин
Піреус Банк поновив іпотечне кредитування
05 Травня 2011

Піреус Банк в Україні відновив іпотечне кредитування фізичних осіб на нових вигідних та прозорих умовах. Тепер клієнти зможуть отримати іпотечний кредит у гривні на житло на вторинному ринку строком до 20 років за відсотковою ставкою від 17% річних.

Головними перевагами нового іпотечного кредиту Піреус Банку є одна з найнижчих процентних ставок на ринку, великий термін кредитування, який дозволяє зменшити розмір щомісячного фінансового навантаження на позичальника, швидкість прийняття рішення банком про видачу кредиту, відсутність прихований комісій та будь-яких штрафних санкцій за дострокове погашення. Крім того, принципово нова схема встановлення ставки дозволить, за сприятливих ринкових умов, поступово зменшувати платежі за відсотками, починаючи з другого року користування кредитом. Таку можливість надає плаваюча ставка кредиту, що залежить від розміру відсоткової ставки за піврічним депозитом.

Дмитро Мусієнко, член правління Піреус Банку в Україні

За словами Дмитра Мусієнка, члена правління та директора департамента філійної мережі Піреус Банку в Україні, умови іпотечного кредитування від банку передбачають зменшення вартості кредиту за сприятливих ринкових умов

Якщо у перший рік кредитної програми клієнт користується фіксованою ставкою, то починаючи з другого року ставка кредитування визначається як сума ставки за 6-місячним депозитом та фіксованого спреду від 4% до 4,5%. За словами члена правління Піреус Банку в Україні Дмитра Мусієнка, така схема визначення ставки має певні переваги: «На ринку спостерігається переконлива тенденція зниження ставок за депозитами. Якщо на початку поточного року ставки за 6-місячними депозитами коливались на рівні 20-25% річних, то сьогодні вони становлять 14-17% річних, а вже на початку 2011 р. вони стануть ще нижчими». 

Важлива перевага іпотечного кредиту в Піреус Банку – зручність отримання рішення щодо кредитування. Клієнту не потрібно збирати всі документи на заставну нерухомість для отримання попереднього рішення по кредиту, адже воно ухвалюється лише щодо клієнта та максимально можливої суми кредиту. Таке рішення приймається протягом одного робочого дня, а після того, як клієнт обере бажану нерухомість, оформлення фінального рішення щодо кредиту триватиме не більше трьох днів, підготовка кредитних договорів займає до одного тижня.

Банк надає кредит до 70% вартості житла. Клієнти можуть обрати як стандартний, так і ануїтетний метод погашення кредиту. Комісія банку за видачу кредиту становить 1,5% та сплачується одноразово, інших комісій або прихованих платежів немає.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 600 млн євро і власним капіталом 3 млрд 400 млн євро (станом на 30.06.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансовіх послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua