Меню

Архів новин
Генеральний директор Групи Піреус Банку в Україні Янніс Кіріакопулос впевнений, що повномаштабне поновлення кредитування сприятиме перезапуску української економіки
05 Травня 2011

Проблеми ринку боргових зобов’язань, інвестування та публічних ринків капіталу обговорювалися на вперше проведеному у Києві Українському інвестиційному форумі, організованому Українським товариством інвестиційних професіоналів (CFA Ukraine).

Український інвестиційний форум став першим серед запланових щорічних зустрічей Ассоціації інвестиційних професіоналів. Під час форуму корпоративна спільнота та провідні інвестиційні кола мали змогу обговорнити останні тенденції на фінансових ринках. Цьогорічне зібрання було присвячене питанням залучення інвестицій в часи змін, які нині переживає Україна та світ.
На Українському інвестиційному форумі були присутні керівники українських компаній та інвестиційні професіонали, що представляють інтереси інвесторів, фонди прямих інвестицій, інвестиційні та комерційні банки.

Серед гостей форуму були Макс Альєр, постійний представник МВФ в Україні; Мартін Райзер, директор Всесвітнього банку у справах України, Білорусії та Молдови; Олена Волошина, голова представництва IFC; Андре Куусвек, директор ЄБРР в Україні; Беата Ярош, член Правління Варшавської фондової біржі; Хорхе Зукоскі, президент Американської торгової палати в Україні; Борис Краснянський, управляючий партнер PricewaterhouseCoopers в Україні; Сергій Новіков, член правління «Метінвест Холдинг»; Домінік Меню, голова Представництва BNP Paribas в Україні та Янніс Кіріакопулос, генеральний директор Групи Піреус Банку в Україні.

Голова Спостерженої Ради Піреус Банку в Україні Янніс Кіріакопулос

Голова Спострежної Ради Піреус Банку в Україні Янніс Кіріакопулос "Ми очікуємо на  перезапуск української економіки у зв’язку з поновленням кредитування" 

Говорячи про стан банківського кредитування, пан Кіріакопулос відзначив, що хоча банки все ще відчувають наслідки кризи та старих проблемних кредитів, зниження відсоткових ставок свідчить про поступове відновлення процесу кредитування.

«Через кризу банківська справа демонструвала ненайкращі результати останні три роки, ми досі не бачимо повноцінного відновлення кредитування від найбільших банків, що досі відчувають наслідки проблемних заборгованостей, проте відсоткові ставки поступово знижуються, і це свідчить про позитивні зрушення у процесі кредитуваня. Крім того, це надасть можливість видавати кредити за прийнятною ставкою», - відзначив Янніс Кіріакопулос.

За словами Генерального директора Групи Піреус Банку в Україні, банк бачить великі перспективи інвестування в український бізнес та очікує на перезапуск української економіки у зв’язку з поновленням кредитування.

Довідка 

Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 600 млн євро і власним капіталом 3 млрд 400 млн євро (станом на 30.09.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансовіх послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

CFA – це авторитетна глобальна неприбуткова асоціація інвестиційних професіоналів, що має на меті впровадження найвищих етичних, освітніх та професійних стандартів в інвестиційній професії та надає відзнаки CFA та CIPM. Представництва організації функціонують у Сполучених Штатах, Європі, на Близькому Сході та Південно-Східній Азії. В Україні асоціація представлена Українським товариством інвестиційних професіоналів (CFA Ukraine). Спільнота CFA зараз налічує більше 100 тисяч інвестиційних професіоналів у всьому світі. 

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua