Меню

Архів новин
Піреус Банк в Україні приєднався до акції VISA для держателів карток Gold, головний приз якої – шопінг-тур до Мілану
13 Квітня 2011

У рамках партнерської програми Піреус Банк в Україні разом з VISA Inc. проводить акцію для власників карток VISA Gold. Розрахувавшись карткою у будь-якій торгівельній мережі, її власник отримує можливість виграти шопінг-тур на двох до Мілану; крім того, будуть розіграні 20 дорожніх сумок та 20 фотоапаратів. Чим більше операцій по картці здійснить її власник, тим більші його шанси на виграш; крім того, безготівковий розрахунок у торговій точці, що є партнером VISA, подвоює шанси на виграш.

Для Піреус Банку в Україні це чудова можливість заохотити своїх клієнтів, що мають картку VISA Gold, активно використовувати її у безготівкових розрахунках

Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні: "Це чудова можливість заохотити наших клієнтів, що мають картку VISA Gold, активно використовувати її у безготівкових розрахунках"

«Для Піреус Банку в Україні це чудова можливість заохотити своїх клієнтів, що мають картку VISA Gold, активно використовувати її у безготівкових розрахунках. Крім того, ми прагнемо стимулювати клієнтів, що мають картку VISA Classic, обміняти її на VISA Gold, – розповів заступник директора організаційно-операційного департаменту Піреус Банку в Україні Іліас Музакіс. – Нагадаю, що клієнти Піреус Банку за допомогою платіжної картки VISA можуть керувати усіма своїми рахунками у Піреус Банку в Україні».

Розіграш призів буде проводитися у 3 етапи, тобто кожні 2 місяця від початку проведення акції. У фіналі розіграшу буде визначений переможець, який отримає у подарунок шопінг-тур до Мілану на двох.

Партнери VISA 

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 600 млн євро і власним капіталом 4 млрд 300 млн євро. Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – іпотечне кредитування та кредитування бізнесу.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua