Меню

Архів новин
Піреус Банк в Україні став генеральним спонсором XV міжнародної конференції "Ринок нерухомості" у Ялті
11 Травня 2011

Ювілейна ХV Міжнародна конференція «Ринок нерухомості: стан, перспективи розвитку, роль професійних громадських організацій в його формуванні» відбудеться 12-15 травня 2011 р. у Ялті. На конференції, організованій Асоціацією фахівців з нерухомості України (АФНУ), будуть розглянуті питання розвитку українського ринку нерухомості, у тому числі питання роботи ріелторів, будівництва і оцінки нерухомості, іпотечного кредитування та страхування. Піреус Банк виступив генеральним спонсором конференції.

Член правління, директор департаменту мережі філій Піреус Банку в Україні Дмитро Мусієнко

“Банк став генеральним спонсором конференції з нерухомості, оскільки іпотечне кредитування є пріоритетним для нас”, розповів Дмитро Мусієнко, член правління, директор департаменту мережі філій Піреус Банку в Україні

«Банк робить особливий акцент на іпотечному кредитуванні. Ми пропонуємо кілька спеціальних кредитних програм, підготовлених спільно із забудовниками, зі зниженими відсотковими ставками за кредитами від 12% річних, - розповів член правління, директор департаменту мережі філій Піреус Банку в Україні Дмитро Мусієнко. - Крім того, в рамках акції, що діє з 11 травня по 11 липня 2011 року, Банк знизив мінімальну відсоткову ставку за стандартними іпотечними програмами до 16% річних».

На конференції Піреус Банк також представить спеціальні програми мотивації для агенцій нерухомості.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 700 млн євро і власним капіталом 4 млрд 300 млн євро (станом на 31.12.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – іпотечне кредитування та кредитування бізнесу.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38 (044) 495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua