Меню

Архів новин
Розраховуйтесь карткою VISA від Піреус Банку та вигравайте подорож до Лондону на Олімпійські ігри!
05 Березня 2012

Розраховуючись карткою VISA від Піреус Банку у період з 1 березня по 31 травня 2012 року за будь-які товари або послуги, в тому числі і в мережі інтернет, Ви маєте чудову можливість виграти одну з трьох подорожів на двох до Лондону на Олімпійські ігри. Чим більше операцій Ви здійсните, тим вищі Ваші шанси на виграш! Сума операцій значення не має.

Крім головного приза – поїздки до Лондону – Ви можете виграти одну з 200 шкіряних та одну з 400 спортивних сумок.

Розіграш призів відбудеться 11 квітня, 15 травня та 6 червня 2012 року.

«Піреус Банк – постійний партнер VISA та підтримує всі акції компанії, завдяки чому клієнти банку мають можливість вигравати чудові призи. Так, двое наших клієнтів стали переможцями попередньої акції від VISA “Cпробуйте – Вам сподобається!” Тож бажаємо успіху всім нашим клієнтам у виграші поїздки до Лондону», - відзначила керівник відділу карткового бізнесу Піреус Банку в Україні Олена Горлушко.

Олена Горлушко, керівник  відділу карткового бізнесу Піреус Банку в Україні:

Олена Горлушко, керівник відділу карткового бізнесу Піреус Банку в Україні: "Піреус Банк бажає своїм клієнтам успіху у виграші поїздки до Лондону!"

Ознайомитись з детальними умовами акції

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 55,6 млрд євро і регуляторним капіталом 3,1 млрд євро (станом на 30.09.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 13.02.2012), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 22.12.2011). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno(at)piraeusbank.ua