Меню

Архів новин
Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Загальнонаціональної програми «Людина року-2011»
29 Березня 2012

Урочиста церемонія нагородження переможців XVI Загальнонаціональної програми «Людина року-2011» відбулася 24 березня 2012 р. у Національному палаці «Україна». Програма передбачає присудження титулу "Людина року" найбільш видатним особистостям України, які у минулому році досягли значних успіхів у найважливіших для держави сферах професійної і громадської діяльності.

У церемонії нагородження взяли участь відомі політики, закордонні дипломати, бізнесмени, видатні спортсмени, діячи культури та мистецтв. Головним спонсором Програми "Людина року-2011" виступив Піреус Банк.

«Для нас є дуже важливим брати участь у суспільному житті країни, а також підтримувати партнерські стосунки з бізнес-клієнтами. Тому ми вирішили підтримати цю Програму, спрямовану на стимулювання, заохочення та визнання людей і компаній, які вносять в економіку та розвиток країни найбільший внесок, які є, по суті, її локомотивами, – відзначив в.о. голови Правління Піреус Банку в Україні В`ячеслав Коваль. – У цьому сенсі Програма «Людина року» є унікальною, тому ми обрали її у якості кращого способу підвищити впізнаваність бренду нашого банку, який у 2012 році продовжить фінансування кращих бізнес-проектів, що реалізуються в Україні».

В`ячеслав Коваль особисто поздоровив переможця у номінації «Національна торгова марка року» – президента державного підприємства «Антонов» Дмитра Ківу та вручив спеціальний приз від Піреус Банку. Також цінні подарунки від Головного спонсора Програми отримали генеральный директор ТОВ «Оптима-Лізінг»/Sixt Україна Вадим Нестерчук – переможець у номінації «Лідер малого та середнього бізнесу», та генеральний директор ТОВ «ОМОКС» Олексій Кулагін – переможець у номінації «Підприємець року».

Окрім переможців у 17 номінаціях, організатори Програми «Людина року» визначили володарів міжнародних та спеціальних премій. Так, міжнародну премію у галузі дипломатії отримав Георгіос Георгунтзос, надзвичайний та повноважний посол Греції в Україні. А спеціальний гість цьогорічної церемонії, легендарна французька співачка Патрісія Каас отримала міжнародну премію «За відродження культурних контактів та духовне зближення народів».

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 55,6 млрд євро і регуляторним капіталом 3,1 млрд євро (станом на 30.09.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 02.03.2012), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 22.12.2011). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno{at}piraeusbank.ua