Меню

Архів новин
Піреус Банк в Україні запрошує держателів карток Visa взяти участь у новій акції
05 Грудня 2012

Київ, 4 грудня 2012. Всі клієнти Піреус Банку в Україні, які розраховуються платіжною карткою Visa у будь-яких торговельно-сервісних підприємствах, на АЗС, оплачуючи комунальні послуги через Інтернет, або інші безготівкові розрахунки карткою, візьмуть участь в акції Visa «Платіть з Visa - вигравайте з Visa». Акція стартувала 1 грудня і триватиме до 31 травня 2013 року.


У рамках акції будуть розіграні подарункові сертифікати на 1000 грн., а також відпочинок на морі для всієї родини.


Крім того, всі власники карток Visa від Піреус Банку в Україні отримають знижку в розмірі 4% при оплаті товарів в мережі супермаркетів «Фуршет» (106 супермаркетів в 57 містах України).

Олена Горлушко, керівник відділу карткового бізнесу Піреус Банку в Україні: «Картки Visa не тільки зручні та надійні у використанні, але також можуть принести додаткові переваги своїм власникам»

«За десять років співпраці з Visa наш банк випустив понад 20 000 платіжних карт, - говорить керівник відділу карткового бізнесу Піреус Банку в Україні Олена Горлушко. - Картки Visa не тільки зручні та надійні у використанні, але також можуть принести додаткові переваги своїм власникам. Visa регулярно проводить різноманітні рекламні акції, під час яких розігруються цінні подарунки».

Платіжну картку Visa можна оформити в будь-якому відділенні Піреус Банку в Україні. Термін оформлення - 7 днів.

Детальніше про випуск картки Visa можна дізнатися, звернувшись до Контакт-центру Піреус Банку 0 800 30 888 0 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України).

Довідка. Група Піреус Банку є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 77,2 млрд. євро, кредитным портфелем у розмірі 46 млрд. євро і депозитним портфелем у розмірі 37 млрд. євро (після поглинання «здорової» частини активів Сільськогосподарського Банку Греції ATEbank і 99,08% активів грецького Geniki Bank станом на 19.10.2012). Заснований у 1916 г., Піреус Банк здійснює діяльність у 10 країнах світу.

В Україні Піреус Банк представлений з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво №25).

Чисті активи Піреус Банку за третій квартал 2012 року склали 3,1 млрд. грн., уставний капітал – 1,628 млрд. грн., регулятивний капітал – 894,7 млн. грн.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 23.10.2012), який характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади.

Банк також має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» із прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21.06.2012). Цей довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним із найвищих рейтингів, які присвоюють банкам, що працюють на українському ринку.

Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Прес-служба Піреус Банку в Україні

Катерина Калиновська

тел.: +38(067)688-62-14

e-mail: kkalynovska{at}piraeusbank.ua