Меню

Новини
Піреус Банк розпочинає квест «Місто золотих гаманців»
06 Грудня

Піреус Банк розпочинає інтерактивний квест «Місто золотих гаманців», учасники якого мають шанс виграти картки VISA Gold від Піреус Банку з 500 грн. на рахунку!

Квест «Місто золотих гаманців» - це гра, учасники якої подорожують віртуальними містами Європи у пошуках призів – золотих гаманців, в кожному з яких на переможця чекає карта VISA Gold з 500 грн. на рахунку. Всього буде розіграно 100 призів.

Гра розташована за адресою winbank.com.ua. Учасники квесту зможуть увійти до системи гри за допомогою своїх профілів у соціальних мережах або через електронну пошту. Коли всі сегменти карти одного з міст будуть відкриті, розпочнеться гра. Переможцем етапу вважається той гравець, який знайде Золотий гаманець першим.

Кожного дня, в залежності від активності учасників, на переможців гри чекатиме до трьох «Золотих Гаманців» - карток Visa Gold з 500 гривнями на рахунку . Один гравець зможе стати володарем картки лише один раз. Детальну інформацію щодо правил квесту ви можете знайти за посиланням.

Бажаємо цікавої гри та успіхів!

Довідка. Група Піреус Банку є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 77,2 млрд. євро, кредитным портфелем у розмірі 46 млрд. євро і депозитним портфелем у розмірі 37 млрд. євро (після поглинання «здорової» частини активів Сільськогосподарського Банку Греції ATEbank і 99,08% активів грецького Geniki Bank станом на 19.10.2012). Заснований у 1916 г., Піреус Банк здійснює діяльність у 10 країнах світу.

В Україні Піреус Банк представлений з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво №25).

Чисті активи Піреус Банку за третій квартал 2012 року склали 3,1 млрд. грн., уставний капітал – 1,628 млрд. грн., регулятивний капітал – 894,7 млн. грн.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 23.10.2012), який характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади.

Банк також має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» із прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21.06.2012). Цей довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним із найвищих рейтингів, які присвоюють банкам, що працюють на українському ринку.

Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Прес-служба Піреус Банку в Україні

Катерина Калиновська

тел.: +38(067)688-62-14

e-mail: kkalynovska{at}piraeusbank.ua