Меню

Архів новин
Легкі та безпечні розрахунки з Apple Pay за картками Піреус Банку
16 Серпня 2022

Шановні клієнти, відсьогодні, 16 серпня 2022 року, всі держателі карток Visa від Піреус Банку отримали можливість користуватися сервісом Apple Pay - легким, безпечним та зручним  платіжним інструментом!

В основі Apple Pay лежать безпека та конфіденційність ваших розрахунків. Якщо ви додаєте вашу кредитну або дебетову картку в Apple Pay гаманець, сам номер картки не зберігається ні у пристрої, ні на серверах Apple. Натомість, картці присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і в захищеному режимі зберігається у мікрочипі «Secure Element» вашого пристрою. В момент здійснення оплати авторизація кожної транзакції відбувається завдяки генеруванню унікального одноразового динамічного захисного коду.

Налаштувати Apple Pay дуже просто: ви можете додати вашу кредитну або дебетову картку через додаток Wallet, просто дотримуючись інструкцій системи. Розраховуватись у магазинах за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і  пізніших моделей, а також з Apple Watch.

З Apple Pay легко здійснювати покупки в магазинах, а також онлайн-покупки у додатках і на веб-сайтах за допомогою Touch ID та Face ID вашого пристрою.

Детальніше про саму послугу Apple Pay, а також про доступність сервісу для різних девайсів та поколінь цих девайсів можна дізнатися за адресою та за посиланням