Меню

Архів новин
Щодо встановлення обмежень на операції за гривневими картками, здійсненими закордоном
15 Серпня 2022

Шановні клієнти – держателі карток Піреус Банку, емітованих до рахунків в гривні, будь ласка, приміть до уваги наступну інформацію:

Нагадуємо, що 21го липня 2022 року Національним банком України було доведено вимоги щодо обмежень за операціями, здійсненими в іноземній валюті за всіма картками клієнта, емітованими до гривневих рахунків, а саме:

  • Встановлено щотижневий ліміт на зняття готівки за кордоном з гривневих карток на рівні 12,5 тис. грн. в еквіваленті;
  • Сукупний місячний ліміт на розрахунки гривневими картками за кордоном на рівні 100 тисяч гривень.

З метою неухильного дотримання вимог законодавства, Піреус Банк змушений залишити можливість проводити транзакції в валюті за гривневими картками в межах ліміту виключно за однією карткою з переліку всіх доступних держателю карток.

Таким чином, якщо ви є держателем двох та більше карток, випущених до одного, або декількох рахунків в гривні, можливість проводити операції у валюті, відмінній від гривні, лишиться тільки по одній картці з переліку, решту карток буде обмежено на проведення операцій в іноземних валютах.

Критерієм вибору гривневої картки в якості такої, за якою доступні операції в валюті, є:

  • найновіша дата здійснення останньої транзакцій за кордоном, або, за відсутності закордонних транзакцій,
  • найбільш активне використання картки за останні три календарних місяці (або ж, за відсутності активності за карткою – найновіша з карток за датою емісії).

Будь ласка, зверніть увагу!

Якщо картка, яку за замовчанням було обрано Банком в якості такої, за якою доступна можливість проводити транзакції в іноземній валюті, вам категорично не підходить, ви можете звернутися на гарячу лінію Піреус Банку за телефонами, зазначеними на обороті вашої карти, та залишити заявку на зміну передустановленої Банком картки на іншу, доступну вам, картку. Зверніть увагу, що таку зміни Банк може здійснити лише один раз.

Вимоги не поширюються на картки, випущені до рахунків в іноземній валюті. Обсяги лімітів транзакцій за гривневими картками, за якими доступна можливість транзакцій і іноземних валютах, залишаються без змін (будь ласка, зверніть увагу на попередню новину з цього)

Додатково наголошуємо:

  1. якщо у вас відкрито у Піреус Банку більше одного поточного рахунку в гривні, з метою користування коштами на цих рахунках закордоном з урахуванням діючих обмежень, ви можете безперешкодно здійснювати перекази коштів з будь-якого свого гривневого рахунку на рахунок, до якого прив’язана картка із доступним функціоналом для здійснення операцій за кордоном, із використанням системи інтернет-банку Winbank.
  2. у разі, якщо до вашого гривневого рахунку, крім основної, відкрито також додаткову картку на ім’я довіреної особи, і ви одночасно з нею користуєтесь картками закордоном, пропонуємо, як альтернативу додаткової картки, відкрити довіреній особі окремий рахунок або пакет послуг. Це дасть вам змогу безперешкодно користуватися своїми рахунками в межах діючих обмежень, при цьому переказ коштів між вашими рахунками можливо здійснювати, використовуючи функціонал Winbank.