Меню

Архів новин
Прибуток Піреус Банку за 2-й квартал 2015 року склав 15,6 млн. грн.
15 Липня 2015

Чистий прибуток Піреус Банку за 2-й квартал 2015 року склав 15,6 млн. грн. проти 13 млн. грн. збитку у минулому кварталі, що підтверджує позитивну динаміку розвитку банку, навіть за умови фінансової дестабілізації та кризових явищ на ринку. Про це повідомляє прес-служба банку з посиланням на фінансовий департамент АТ «Піреус Банк МКБ».

Відповідно, загальний чистий прибуток Піреус Банку за 6 місяців 2015 року становив 2,5 млн. грн.

Досягти суттєвого покращення фінансового результату за підсумками 2-го кварталу Піреус Банку вдалося, зокрема, за рахунок значного збільшення чистого процентного доходу, що збільшився за квітень-червень на 45% порівняно з 1-м кварталом п.р. та становив 51,3 млн. грн. Загальний чистий процентный дохід, отриманий банком з початку 2015 р., досяг практично 87 млн. грн., що майже у два рази перевищує суму чистого процентного доходу за аналогічний період минулого року. Також банку в 2-му кварталі 2015 р. вдалося підвищити рівень комісійного доходу, сума якого з початку року склала 31 млн. грн., що на 66% перевищує відповідний показник у першому півріччі 2014 року.

«Отриманий фінансовий результат за підсумками діяльності банку у першому півріччі та, особливо у другому кварталі, підтверджує правильність обраної нами у минулому році стратегії розвитку банку. Це — вибіркове кредитування, оптимізація видатків, нарощування комісійних доходів та створення стресостійкої бізнес-моделі, зданої витримати будь-яку кризу та забезпечити розвиток бізнесу після її закінчення», — наголосив голова правління АТ «Піреус Банк МКБ» Сергій Наумов.

Станом на кінець червня п.р. активи банку складали 3,4 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель 1,9 млрд. грн. (більше ніж на початок року на 400 млн. грн.), кошти клієнтів — 1,2 млрд. грн. Адекватність регулятивного капиталу банка на облікову дату досягала 51,42% (мінімальний рівень за вимогами НБУ— 10%), миттєва ліквідність – 304% (мінімальний рівень за вимогами НБУ — 20%), поточна ліквідність (мінімальний рівень за вимогами НБУ — 40%) — 100,63%.