Меню

Архів новин
Піреус Банк та Німецько-Український Фонд уклали угоду про співробітництво з кредитування малого і середнього бізнесу
11 Липня 2019

10 липня 2019 року Піреус Банк та Німецько-Український Фонд (НУФ) уклали угоду про партнерство з метою спільної реалізації програм фонду з підтримки фінансування малого і середнього бізнесу (МСБ), частина з яких буде надана в національній валюті в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

«Німецько-Український фонд відмічає високу зацікавленість банків України до розширення кредитування підприємств малого та середнього підприємництва, які довели свою надійність та стабільність роботи за результатами фінансових криз останніх років. Таку зацікавленість демонструє і Піреус Банк, з яким сьогодні ми і уклали угоду про партнерство», - зазначив виконавчий директор НУФ Олег Стринжа.

Відповідно до підписаної угоди про партнерство Піреус Банк МКБ може брати участь у всіх програмах НУФ із підтримки фінансування МСП, деякі з яких реалізується у співпраці з ініціативою Європейського Союзу EU4Business.

«Партнерство із НУФ іще один важливий етап у стратегії банку, як фінустанови, де основний фокус це сектор малого і середнього бізнесу. Тож і пропонуємо широкий спектр сервісів та продуктів представникам МСБ: це і кредити на будь-які цілі, і факторинг, і овердрафти тощо. Також ми інвестуємо у довгострокові проекти із модернізації та енергозбереження. Впевнений, що сегмент МСБ – майбутнє нашої економіки і очікуємо збільшення його фінансування завдяки співпраці з Німецько-Українським Фондом»,- прокоментував Сергій Наумов, голова правління Піреус Банку.

Також майбутні позичальники Піреус Банку зможуть скористатися можливістю здешевлення процентної ставки за своїми інвестиційними кредитами завдяки співпраці НУФ із місцевими органами влади. На сьогодні діють спільні програми НУФ з Київською міською державною адміністрацією, Тернопільською та Харківською державними обласними адміністраціями, за якими надається компенсація процентів на рівні 50% за рахунок коштів місцевих бюджетів. Аналогічні програми найближчим часом плануються до запуску у Київській, Черкаській, Одеській та Рівненській областях.

ДОВІДКА.
Німецько-український фонд було засновано Кабінетом міністрів України, Національним банком України та Німецьким державним банком розвитку KfW. Поточне управління діяльністю НУФ здійснює Державна установа Міністерства фінансів України «Офіс адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва».