Меню

Архів новин
Регулятивний капітал Піреус Банку в Україні збільшився на 50 млн дол. США
11 Cічня 2010

Національний Банк України надав ВАТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» дозвіл на врахування до капіталу банку коштів, залучених на умовах субординованого боргу від материнського банку Piraeus Bank S.A. (Греція, Афіни). Відповідне рішення №856 від 29 грудня 2009 р. затвердила Комісія Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків.

Голова Спостережної ради ВАТ
Голова Спостережної ради ВАТ "Піреус Банк МКБ" Янніс Кіріакопулос

Згідно з Угодою про надання кредиту на умовах субординованого боргу від 16.12.2009 Піреус Банк МКБ отримав від материнського банку довгостроковий кредит у розмірі 50 млн дол. США. За словами голови Спостережної ради ВАТ «Піреус Банк МКБ» Янніса Кіріакопулоса, отримання цього кредиту суттєво збільшує розмір регулятивного капіталу банку та свідчить про потужну фінансову підтримку з боку Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group).

Після врахування отриманих коштів на відповідних рахунках 30.12.2009 регулятивний капітал Піреус Банку МКБ збільшився на 50 млн дол. США та на 05.01.2010 становив 686,44 млн грн. Як повідомлялось раніше, зареєстрований статутний капітал ВАТ «Піреус Банк МКБ» становить 510 млн грн.

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних фінансових установ Південної та Східної Європи з активами 52,3 млрд євро та власним капіталом 3,75 млрд євро (станом на 30.09.2009). Заснований у 1916 році, Піреус Банк сьогодні представлений у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S.A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків та 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Піреус Банк представлений в 14 регіонах країни.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій та грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно та в повному обсязі здійснювати виплати за вкладами.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
Тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua