Меню

Архів новин
Піреус Банк в Україні запропонував найкращі на ринку тарифні умови для малого та середнього бізнесу
07 Квітня 2010

Піреус Банк в Україні проводить акцію для представників малого та середнього бізнесу (МСБ). Згідно умов акції, яка триватиме з 6 квітня до 5 липня 2010 р., нові клієнти-юридичні особи та фізичні особи-підприємці зможуть скористатись новими спеціальними умовами за тарифним пакетом «Легкий старт»:

  • відкриття рахунку – безкоштовно;
  • ведення рахунку протягом перших 6 місяців обслуговування – безкоштовно;
  • установка та користування системою Piraeus Online Banking – безкоштовно.

Скористатись акційними умовами можуть представники малого та середнього бізнесу: фізичні особи-підприємці та юридичні особи з річним обсягом продажів до 100 млн грн. Акція діє в усіх відділеннях Піреус Банку в Україні.

За словами в.о. заступника директора департамента роздрібного бізнесу, керівника управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні Руслана Співака, банк надає новим клієнтам можливість почати обслуговування з мінімальними витратами і відчути переваги співпраці з Піреус Банком вже зараз. «Аналіз проведення попередньої кампанії по тарифному пакету «Легкий старт» для представників малого та середнього бізнесу у першому кварталі поточного року показав, що клієнти позитивно сприйняли акційну пропозицію банку – у 2010 р. Піреус Банк в Україні щомісяця залучає на обслуговування у 2,5 рази більше представників МСБ, ніж у 2009 році, – повідомив Р. Співак. – Усвідомлюючи складність ситуації, в якій опинився малий та середній бізнес у 2009-2010 рр., ми прийняли рішення про значне поліпшення умов тарифного пакету «Легкий старт» – на сьогодні це найкращі тарифні умови для МСБ на банківському ринку України».

Серед інших головних переваг обслуговування малого та середнього бізнесу в Піреус Банку МКБ: висока якість та швидкість сервісу, здійснення платежів день-у-день, наявність сучасної системи дистанційного керування рахунками Piraeus Online Banking, європейський досвід та технології обслуговування представників МСБ. «Група Піреус Банку має традиційно сильні позиції у сегменті малого та середнього бізнесу – на цю категорію припадає майже половина загального кредитного портфелю Групи», – сказав 
п. Cпівак.

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних фінансових установ Південної та Східної Європи з активами 54,3 млрд євро та власним капіталом 3,62 млрд євро (станом на 31.12.2009). Заснований у 1916 році, Піреус Банк сьогодні представлений у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S.A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків та 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Піреус Банк представлений в 14 регіонах країни.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій та грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно та в повному обсязі здійснювати виплати за вкладами.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
Тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua