Меню

Архів новин
Спеціальна пропозиція від Піреус Банку та компанії «Київстар» – «Інтернет з бонусом та модем»
24 Вересня 2010

Піреус Банк в Україні спільно з компанією «Київстар» розробив пропозицію для представників малого та середнього бізнесу «Інтернет з бонусом та модем». Згідно з умовами акції підприємці, які відкриють рахунок в Піреус Банку та почнуть обслуговуватись в банку за будь-яким тарифним планом, отримають можливість скористатися спеціальною пропозицією від «Київстар Бізнес»: щомісяця отримувати від 10 до 1000 бонусних мегабайтів мобільного Інтернету, в залежності від обраного Інтернет-пакету, а також придбати 3G модем за пільговою ціною 1 грн. (за умови підписання додаткової угоди з компанією «Київстар»).

«Ми розуміємо, наскільки важливу роль відіграє Інтернет в сучасному бізнесі, – розповідає начальник управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні Руслан Співак. – Управління рахунками, доступ до електронної пошти та корпоративних систем сьогодні є необхідними не тільки з робочого місця, а і з будь-якої точки світу. Саме тому ми об’єднали свої зусилля з лідером ринку телекомунікацій, компанією «Київстар», з метою розробки спеціальної пропозиції з управління власним бізнесом за допомогою мобільного Інтернету.

Для того, щоб скористатися акційною пропозицією, необхідно відкрити рахунок в будь-якому з відділень Піреус Банку, одержати у відділенні сертифікат на отримання спецпропозиції та завітати до одного з центрів обслуговування абонентів «Київстар» або до дилерів «Київстар». Причому кожен клієнт Піреус Банку (юридична особа або фізична особа–підприємець) може отримати до п’яти акційних сертифікатів. Сертифікати дійсні до 15 грудня 2010 р.

За словами Руслана Співака, дана пропозиція є наступним кроком у реалізації комплексної програми по залученню малого та середнього бізнесу на обслуговування в банк. «Наразі у підприємців є можливість скористатися перевагами тарифного пакету «Легкий старт», який надає право отримати безкоштовно п`ять послуг та сервісів банку: відкриття мультивалютного рахунку, ведення рахунку протягом перших 6 місяців обслуговування, відкриття рахунку “Бізнес+”, обслуговування в системі інтернет-банкінгу та здійснення 10 електронних вихідних платежів», – повідомив Р. Співак.

Довідка.

Піреус Банк є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 55 млрд 220 млн євро і власним капіталом 3 млрд 579 млн євро (станом на 31.03.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам.
Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.
Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Телекомунікаційний оператор «Київстар» – лідер українського ринку мобільного зв’язку та передачі даних, якому довіряють своє спілкування 21,9 млн осіб (станом на 01.07.2010). «Київстар Бізнес» – саббренд «Київстар», створений у 2007 р. з метою виокремити спеціальні пропозиції для малого і середнього бізнесу, а також великих підприємств. Мережа «Київстар» охоплює всі великі і малі міста та більше ніж 28 тис. сільських населених пунктів, всі основні національні та регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» пропонує послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття в Україні, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах. Більше 1,6 млн. українців користуються мобільним інтернетом «Київстар». В семи найбільших містах України – Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Сімферополі, Одесі – надаються послуги високошвидкісного фіксованого інтернет-доступу. Місія «Київстар» – покращувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua