Меню

Архів новин
Піреус Банк МКБ зареєстрував збільшення статутного капіталу до 742 млн грн.
16 Листопада 2010

19 липня 2010 р. Піреус Банк в Україні завершив державну реєстрацію Змін та доповнень №1 до Статуту АТ «Піреус Банк МКБ» щодо збільшення статутного капіталу. З 19 липня поточного року зареєстрований статутний капітал АТ «Піреус Банк МКБ» становить 742,092 млн грн.

За словами голови Наглядової ради АТ «Піреус Банк МКБ» Янніса Кіріакопулоса, збільшення розміру статутного капіталу здійснено з метою збільшення ліквідності та подальшого розвитку діяльності Піреус Банку в Україні.

Як повідомлялося раніше, Піреус Банк МКБ збільшив статутний капітал на 232 млн грн. шляхом проведення закритого (приватного) розміщення акцій. Питання про збільшення статутного капіталу банку було затверджено на позачергових Загальних зборах акціонерів 29 квітня 2010 р. у Києві, а розміщення акцій відбулось у два етапи у періоди з 31 березня по 15 квітня 2010 року та з 16 по 19 квітня 2010 р. Усі акції додаткової емісії викупив мажоритарний акціонер Piraeus Bank S.A. Після збільшення статутного капіталу Piraeus Bank S.A. володіє 99,95% акцій АТ «Піреус Банк МКБ».

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 55 млрд 220 млн євро і власним капіталом 3 млрд 579 млн євро (станом на 31.03.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність в Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам.
Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.
Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua