Меню

Архів новин
Піреус Банк розпочав масове кредитування малого та середнього бізнесу
03 Жовтня 2010

Піреус Банк в Україні, що входить до потужної міжнародної банківської групи Piraeus Bank Group, розпочав надавати кредити представникам малого та середнього бізнесу (МСБ). Бізнес-клієнти банку мають можливість обрати найзручнішу форму фінансування: відновлювальну кредитну лінію, овердрафт, кредитний пакет, що поєднує у собі переваги обох продуктів або інвестиційний кредит.

За словами начальника управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні Руслана Співака, банк пропонує найвигідніші на ринку умови кредитування МСБ на поповнення обігових коштів. Відсоткова ставка по кредитному пакету становить від 17% річних, строк кредитування – до трьох років. Розмір кредиту досягає 70% вартості заставного майна. Заставою може виступати як нерухомість, так і рухоме майно. «Кредитний пакет від Піреус Банку є унікальною пропозицією, яка повністю задовольняє нагальні потреби бізнесу. Причому ми пропонуємо нашим клієнтам більше ніж кредити – ми розробляємо такі кредитні рішення, які дозволяють вивести бізнес на новий рівень», – повідомив Р.Співак.

Якщо підприємству необхідне фінансування короткострокових поточних потреб бізнесу, банк сплатить рахунки компанії в розмірі до 60% її середньомісячного чистого доходу шляхом надання овердрафту. Строк овердрафту – 12 місяців, ставка – від 18% річних. «Ця форма фінансування дуже зручна та легка у користуванні. Значною перевагою даного продукту є те, що немає традиційних для даного продукту фіксованих за терміном траншів , що дозволяє позичальнику вільно планувати діяльність протягом року», – розповів керівник управління банку.

Умови кредитування залежать від фінансового стану позичальника та його платоспроможності. За словами Руслана Співака, фінансово стійкий позичальник з гарною кредитною історією може отримати від банку до 20 млн. грн.

Ще однією перевагою Піреус Банку для бізнес-клієнтів є прийняття попереднього рішення щодо можливості фінансування протягом лише 2-х днів.

«Обслуговування і фінансування потреб малого та середнього бізнесу є одним з пріоритетних напрямків для Піреус Банку в Україні, адже Група Піреус Банку має традиційно сильні позиції в цьому сегменті – на нього припадає майже половина загального кредитного портфеля Групи», – відзначив голова Спостережної ради АТ «Піреус Банк МКБ», генеральний директор Piraeus Bank Group в Україні Янніс Кіріакопулос.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 600 млн євро і власним капіталом 3 млрд 400 млн євро (станом на 30.06.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансовіх послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua