Меню

Архів новин
Піреус Банк в Україні знизив мінімальну ставку іпотечного кредитування до 16% річних
11 Травня 2011

Акційна пропозиція Піреус Банку зі зниженою відсотковою ставкою на придбання житла на вторинному ринку передбачає ставку іпотечного кредиту в розмірі від 16% річних у гривні на строк до 20-ти років з можливістю дострокового погашення без штрафних санкцій. Пропозицією можуть скористатися клієнти, які подали документи і отримали попереднє рішення банку в період з 11 травня по 11 липня 2011 року.

Банк надає кредит до 70% від вартості житла. Клієнти можуть вибрати як стандартний, так і ануітетний метод погашення кредиту. Комісія банку за видачу кредиту становить 1,5% і сплачується одноразово, інших комісій або прихованих платежів немає.

«Іпотечне кредитування – пріоритетний напрямок для Піреус Банку, тому ми пропонуємо привабливі умови для приватних осіб, що бажають придбати житло, а також вигідні програми співпраці для агенцій нерухомості, - розповів член правління банку, директор департаменту мережі філій Дмитро Мусієнко. - Так, починаючи з другого року кредитування ми пропонуємо клієнтам плаваючу ставку, розмір якої залежить від розміру ставки по 6-місячному депозиту в Піреус Банку. З урахуванням переконливої тенденції зниження ставок за депозитами, клієнти можуть розраховувати і на поступове зниження ставки за кредитом ».

Член правління, директор департаменту мережі філій Піреус Банку в Україні Дмитро Мусієнко

«Крім акційних умов за стандартними іпотечними програмами, Піреус Банк також пропонує і спеціальні кредитні програми спільно із забудовниками з пільговими ставками від 12% річних», розповів член правління, директор департаменту мережі філій Піреус Банку в Україні Дмитро Мусієнко.

Крім стандартних умов іпотечного кредитування, Піреус Банк також пропонує кілька спеціальних кредитних програм, підготовлених разом із забудовниками, з пільговими процентними ставками по кредитах (від 12% річних).

«На даний момент діють вже чотири подібних програми - на купівлю будинків в коттеджних містечках неподалік від Києва, а також на купівлю квартир в нових житлових комплексах у Харкові, - розповів Дмитро Мусієнко. - Банк планує і надалі збільшувати кількість подібних програм співробітництва з забудовниками ».

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 700 млн євро і власним капіталом 4 млрд 300 млн євро (станом на 31.12.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – іпотечне кредитування та кредитування бізнесу.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua