Меню

Архів новин
Піреус Банк починає працювати по суботах
20 Травня 2011

По суботах будуть працювати наступні відділення Піреус Банку, розташовані в Києві:

Час роботи цих відділень по суботах - з 10:00 до 16:00 (каса - з 10.15 до 15.45). У відділеннях будуть доступні наступні послуги для приватних клієнтів та юридичних осіб: 

 • Валютно-обмінні операції 
 • Платежі в національній валюті без відкриття рахунку (у тому числі за системою Portmone)
 • Грошові перекази через міжнародні платіжні системи 
 • Відкриття депозитів для приватних клієнтів 
 • Відкриття поточних рахунків для приватних клієнтів 
 • Прийом виручки від юридичних осіб 
 • Прийом пакету документів для отримання кредиту 
 • Погашення заборгованості за кредитами для приватних осіб 
 • Готівкові операції за поточними рахунками для приватних осіб 
 • Отримання готівки через POS-термінали 
 • Надання консультацій про послуги банку

Дмитро Мусієнко, член правління, директор департаменту мережі філій Піреус Банку в Україні

Дмитро Мусієнко, член правління, директор департаменту мережі філій Піреус Банку в Україні: «Заради зручності клієнтів, чотири відділення Піреус Банку у Києві працюють по суботах»

«Ми провели дослідження і з'ясували, що багатьом нашим клієнтам набагато зручніше звертатися в банк на вихідних. Тому ми прийняли рішення щодо роботи декількох відділень у суботу, запропонувавши клієнтам широкий перелік доступних операцій у зручний для них час, - розповів Дмитро Мусієнко, член правління, директор департаменту мережі філій Піреус Банку в Україні. - Надалі в найбільших містах України у вихідні буде працювати як мінімум одне відділення Піреус Банку».

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 700 млн євро (станом на 31.12.2010) і власним капіталом 4 млрд 300 млн євро Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – іпотечне кредитування та кредитування бізнесу.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua