Меню

Архів новин
Піреус Банк в Україні збільшує свій статутний капітал на 785 млн грн.
22 Червня 2011

Публічне акціонерне товариство «Піреус Банк МКБ» повідомляє про те, що 17 червня 2011 р. Загальні збори акціонерів затвердили результати чотирнадцятої додаткової емісії акцій банку на загальну суму 785 млн грн. В результаті даного розміщення акцій після державної реєстрації додаткової емісії та змін до Статуту банку статутний капітал Піреус Банку в Україні зросте на 93,1% – до 1,628 млрд грн.

Розміщення цінних паперів відбувалось у два етапи: 16–31 травня та 1-10 червня 2011 р. Станом на 17 червня 2011 р. акції банку розміщені у запланованому розмірі та сплачені акціонерами в повному обсязі. Збільшення статутного капіталу відбулося шляхом проведення закритого приватного розміщення 78 500 000 штук простих іменних акцій банку в бездокументарній формі номінальною вартістю 10 грн. за одну акцію. Увесь обсяг додаткової емісії акцій банку придбав мажоритарний акціонер Piraeus Bank S.A. (Афіни, Греція). В результаті розміщення акцій додаткової емісії Piraeus Bank S.A. володіє 99,99% акціонерного капіталу АТ «Піреус Банк МКБ».

Янніс Кіріакопулос:

Янніс Кіріакопулос: "Збільшення уставного капіталу забезпечує гривневу ліквідність для росту обсягів кредитування, що є пріоритетом для банку"

"Одна з головних цілей збільшення статутного капіталу банку – вирішення проблеми негативно класифікованих кредитів, які стали результатом нещодавної економічної кризи, для подальшого розширення бізнесу банку в Україні – розповів Янніс Кіріакопулос, голова Наглядової ради АТ «Піреус Банк МКБ». – Ріст статутного капіталу забезпечує гривневу ліквідність банку для збільшення обсягів кредитування приватних та корпоративних клієнтів. На нашу думку, зараз настав слушний час зробити ці напрямки діяльності банку пріоритетними».

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 600 млн євро і власним капіталом 4 млрд 300 млн євро (станом на 31.03.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – іпотечне кредитування та кредитування бізнесу.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua