Меню

Архів новин
Піреус Банк пропонує новий вигідний тарифний пакет для бізнесу – «Класичний»
03 Жовтня 2011

Починаючи з 3 жовтня 2011 року бізнес-клієнти Піреус Банку в Україні зможуть скористатись новим тарифним пакетом «Класичний». Акційні умови пакету передбачають безкоштовне відкриття та ведення поточного рахунку протягом перших двох місяців з моменту його відкриття, а також безкоштовне підключення та обслуговування за допомогою інтернет-сервісу Piraeus Online Banking (інтернет-Клієнт-Банк). Крім того, тарифний пакет «Класичний» передбачає вигідні умови здійснення безготівкових платежів, готівкових операцій та випуску корпоративних карток, а також гнучкі тарифи на операції з купівлі-продажу іноземної валюти.

«Обслуговування малого та середнього бізнесу є одним із пріоритетних напрямків діяльності Піреус Банку в Україні, тому банк приділяє значну увагу вдосконаленню існуючих та розробці нових конкурентоспроможних банківських послуг, – відзначив Павло Груша, керівник управління середнього та малого бізнесу Піреус Банку в Україні. – Розрахунково-касове обслуговування є важливою складовою банківських послуг для бізнес-клієнтів, саме тому новий тарифний пакет «Класичний» передбачає гнучкі тарифи на операції з купівлі-продажу іноземної валюти (тариф залежить від суми купівлі або продажу валюти), лояльні тарифи на здійснення безготівкових платежів та готівкові операції, пільгові умови випуску корпоративних платіжних карток, безкоштовне підключення та обслуговування у системі Piraeus Online Banking (інтернет-Клієнт-Банк)».

Павло Груша, керівник управління середнього та малого бізнесу Піреус Банку в Україні:

Павло Груша, керівник управління середнього та малого бізнесу Піреус Банку в Україні: "Новий тарифний пакет «Класичний»  передбачає гнучкі тарифи на банківські операції, пільгові умови випуску корпоративних платіжних карток, безкоштовне підключення та обслуговування у системі Piraeus Online Banking (інтернет-Клієнт-Банк)»

Тарифний пакет «Класичний» є оптимальним рішенням для бізнес-клієнтів, які регулярно користуються банківськими послугами та бажають отримати якісний сервіс у поєднанні з гнучкими та конкурентоспроможними тарифами на здійснення банківських операцій. Для того, щоб скористатись пільговими умовами нового тарифного пакету, бізнес-клієнти мають оформити пакет «Класичний» до кінця 2011 року у будь-якому відділенні Піреус Банку в Україні.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 69 млн євро і регуляторним капіталом 3 млрд 500 млн євро (станом на 30.06.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – кредитування бізнесу та іпотечне кредитування.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.
Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 06.09.2011), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21 червня 2011 р.). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

13 вересня 2011 р. ДКЦПФР зареєструвала збільшення статутного капіталу Піреус Банку в Україні на 785 млн грн. до 1,628 млрд грн. Завдяки цьому банк має один з найвищих показників достатності капіталу серед банківських установ, що здійснюють діяльність в Україні.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno (at)piraeusbank.ua