Меню

Архів новин
Піреус Банк виступив головним спонсором бізнес-конференції «Зростання продажів 2012»
02 Квітня 2012

Цього року бізнес-конференція, що вже стала традиційною для підприємців Вінниці, була присвячена інноваційним методам організації бізнес-процесів і підвищення продажів. Проведення конференції підтримав Піреус Банк в Україні.

«Конференція стала гарною нагодою для вінницьких підприємців обмінятися досвідом, дізнатися про практичні методи збільшення прибутковості свого бізнесу і поспілкуватися з колегами», - зазначив виконавчий директор бізнес-клубу MoneyFest і організатор конференції Геннадій Поліщук.

«Обслуговування малого та середнього бізнесу - пріоритетне спрямування для банку в усіх країнах присутності Piraeus Bank Group. Крім того, у банку вже є позитивний досвід участі в таких заходах, і ми з задоволенням прийняли пропозицію організаторів про підтримку конференції, - розповіла Тетяна Кочерева, керівник Центрального територіального управління Піреус Банку в Україні. - Для нас це унікальна можливість поспілкуватись із підприємцями Вінниці та розповісти їм про можливості оптимізації їх бізнес-процесів і зростання продажів за допомогою банківських продуктів».

Серед головних тем конференції - франчайзинг, Інтернет-продажі, PR та онлайн-маркетинг, методи вибору ефективних торгівельних майданчиків, позиціонування продукту та банківські інструменти для ведення бізнесу.

Тетяна Кочерева, керівник Центрального територіального управління Піреус Банку в Україні:

Тетяна Кочерева, керівник Центрального територіального управління Піреус Банку в Україні: "Мета Піреус Банку - допомогти підприємцям використовувати фінансові інструменти максимально ефективно"

За словами Тетяни Кочеревої, співпраця з банками допоможе підприємцям ефективно керувати своїми грошовими потоками за допомогою послуг розрахунково-касового обслуговування, економити свій час і кошти, використовуючи можливості зарплатних проектів і системи Інтернет-банкінгу, та поповнювати свої обігові кошти завдяки комплексу кредитних програм. «Піреус Банк допоможе зробити ваш бізнес максимально ефективним, підібравши той чи інший фінансовий інструмент в залежності від бізнес-потреб компанії; таким чином, банк є повноцінним фінансовим партнером, який проаналізує бізнес і запропонує індивідуальне рішення. Також банк зможе підказати, де ви переплачуєте і можете заощадити, а де, навпаки, недоотримуєте можливий прибуток».

«Досить висока концентрація банків у Вінниці дає клієнтам можливість вибору банку не тільки з точки зору вигідності фінансових пропозицій, але і з урахуванням стандартів обслуговування фінансової установи. Безумовно, банки європейського походження, такі як Піреус Банк, можуть запропонувати не тільки широку лінійку продуктів з привабливими умовами, але й високу якість обслуговування, а також індивідуальний підхід до своїх клієнтів», - зазначила Т. Кочерева.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 55,6 млрд євро і регуляторним капіталом 3,1 млрд євро (станом на 30.09.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 02.03.2012), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 22.12.2011). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno{at}piraeusbank.ua