Меню

Архів новин
Піреус Банк увійшов до ТОП-5 рейтингу «Найкращі електронні банки України» ділового видання «Інвестгазета»
08 Листопада 2012

«Інвестгазета» відзначила Піреус Банк п'ятим місцем у своєму щорічному рейтингу найкращих електронних банків України (№40, 15-21 жовтня 2012р.)

«Завдяки постійному зростанню числа користувачів інтернету онлайн-банкінг є одним з найперспективніших продуктів на ринку банківських послуг України, - говорить заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні Іліас Музакіс. - Нове покоління операційних систем і смартфонів розширює можливості присутності банку в мережі інтернет. IT-технології активно розвиваються, і ми прагнемо йти в ногу з часом, пропонуючи своїм користувачам максимально прості та зручні технології управління своїми фінансами».

«Інвестгазета» високо оцінила динаміку клієнтської бази Піреус Банку, функціональність системи інтернет-банкінгу winbank, інтерактивність, взаємодію банку з клієнтами через соцмережі і перспективи потенційного зростання кількості користувачів winbank. Журналісти видання відмітили також оперативність роботи Піреус Банку.

Піреус Банк - один з небагатьох банків, котрі отримали максимальну кількість балів при онлайн-голосуванні: п'ять із п'яти можливих.

Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні: "IT-технології активно розвиваються, і ми прагнемо йти в ногу з часом, пропонуючи своїм користувачам максимально прості та зручні технології управління своїми фінансами"

«Ми постійно працюємо над вдосконаленням функціональності winbank; в травні ми запропонували мобільну версію інтернет-банкінгу для систем Android та iOS, а до кінця року користувачі зможуть оформляти депозити і платіжні картки онлайн, а також користуватися послугою телефонного банкінгу», - говорить Іліас Музакіс.

У рейтингу найкращих електронних банків України від «Інвестгазети» взяли участь 30 банків України з 58, що входять до I-III групи за розміром активів згідно з класифікацією НБУ станом на 1 липня 2012 року. Головним фактором відбору стала наявність послуги інтернет-банкінгу для фізичних осіб. Загальна оцінка формувалася на основі 3 груп критеріїв: даних, отриманих від банків, результатів інтернет-голосування та оцінки банківських сайтів (за критеріями інноваційності та рівня просування послуг електронного банкінгу) експертами в області інтернет-технологій.

Інтернет-банкінг від Піреус Банку неодноразово отримує визнання експертів у сфері електронного банкінгу: 20 липня 2012 року авторитетний нью-йоркський фінансовий журнал Global Finance визнав сервіс winbank кращим інтернет-банкінгом Греції для споживачів. Додаток winbank mobile став кращим мобільним банкінгом у Європі.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 74 млрд. євро (після поглинання «здорової» частини активів Сільськогосподарського Банку Греції ATEbank, станом на 27.07.2012). Заснований у 1916 г., Піреус Банк здійснює діяльність у 10 країнах світу. В Україні Піреус Банк представлений з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво №25).

Чисті активи Піреус Банку в Україні станом на 1 червня 2012 року складають 3,5 млрд. грн., уставний капітал – 1,628 млрд. грн., регулятивний капітал - 837 млн. грн.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 26.09.2012), який характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади.

Банк також має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» із прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21.06.2012). Цей довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним із найвищих рейтингів, які присвоюють банкам, що працюють на українському ринку.

Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Катерина Калиновська
Тел.: +38(067)688-62-14
e-mail: kkalynovska{at}piraeusbank.ua