Меню

Архів новин
Піреус Банк пропонує короткостроковий депозит «Різдвяний настрій»
19 Листопада 2012

Напередодні новорічних свят Піреус Банк в Україні пропонує депозит «Різдвяний настрій» з підвищеними відсотковими ставками і можливістю отримати відсотки наперед у день розміщення вкладу. Ставка по депозиту на два місяці в гривні складає 24% річних.

«Передноворічна депозитна програма нашого банку є однією з найбільш привабливих. Адже крім підвищеної прибутковості клієнти отримають відсотки наперед, тобто в день розміщення вкладу, - говорить заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку в Україні Олександр Гниленко. - Сподіваємося, що це допоможе їм створити святковий настрій, а також порадувати рідних і близьких приємними сюрпризами».

Депозит «Різдвяний настрій» можна оформити у будь-якому відділенні банку, а також онлайн, через систему інтернет-банкінгу winbank. Мінімальна сума вкладу становить 1 000 гривень.

Олександр Гниленко, заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку в Україні: "Крім підвищеної прибутковості клієнти отримають відсотки наперед, тобто в день розміщення вкладу"

Відсотки виплачуються наперед у день зарахування суми вкладу на депозитний рахунок.

Окрім того, за бажанням клієнта, до його поточного рахунку, на який будуть зараховані депозитні кошти після завершення строку вкладу, Піреус Банк в Україні може оформити міжнародну платіжну картку VISA. Це дозволить клієнту отримати доступ до своїх коштів не тільки через касу відділення, але і через мережу банкоматів Піреус Банку і об’єднану мережу банкоматів «АТМосфера», якою можна скористатися по всій Україні.

Детальну інформацію щодо умов розміщення коштів на депозиті «Різдвяний настрій» можна отримати, звернувшись до Контакт-центру Піреус Банку 0 800 30 888 0 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України).

Довідка. Група Піреус Банку є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 77,2 млрд. євро, кредитным портфелем у розмірі 46 млрд. євро і депозитним портфелем у розмірі 37 млрд. євро (після поглинання «здорової» частини активів Сільськогосподарського Банку Греції ATEbank і 99,08% активів грецького Geniki Bank станом на 19.10.2012). Заснований у 1916 г., Піреус Банк здійснює діяльність у 10 країнах світу.

В Україні Піреус Банк представлений з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво №25).

Чисті активи Піреус Банку за третій квартал 2012 року склали 3,1 млрд. грн., уставний капітал – 1,628 млрд. грн., регулятивний капітал – 894,7 млн. грн.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 23.10.2012), який характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади.

Банк також має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» із прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21.06.2012). Цей довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним із найвищих рейтингів, які присвоюють банкам, що працюють на українському ринку.

Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Катерина Калиновська
Тел.: +38(067)688-62-14
e-mail: kkalynovska{at}piraeusbank.ua