Меню

Архів новин
Піреус Банк переглянув тарифи за касовими операціями
16 Жовтня 2013

Київ, Піреус Банк встановив нові тарифи комісійної винагороди за касовими операціями, що вступили у дію з 9 вересня п.р. повідомляє прес-служба банку з посиланням на Департамент роздрібного бізнесу банку.

Відповідно до нових тарифів, комісія за готівкові перекази у гривні на рахунки, відкриті в інших уповноважених банках (без укладання відповідного договору) на користь фізичних осіб, суб’єктів господарювання, бюджетних установ, приватних нотаріусів та адвокатів складає 1% від суми переказу (мін. 10 грн., макс. 500 грн.).

Водночас, комісія за аналогічні перекази на користь учбових закладів дорівнює 0,7% від суми переказу (мін. 5 грн., макс. 500 грн.).

Також, 0,7% від суми переказу складає комісія за перерахування фізособами готівкових коштів в національній валюті на рахунки, відкриті в Піреус Банку, без укладання відповідного договору на користь фізичних осіб, суб’єктів господарювання, приватних нотаріусів та адвокатів. Проте мінімальна сума комісії складає 8 грн., максимальна – 500 грн. Даний тариф не розповсюджується на операції поповнення статутного фонду, надання або повернення фінансової допомоги відповідно до договору про фінансову допомогу, а також за операціями, за якими отримувачем переказу є Піреус Банк в Україні.

Детальну інформацію можна отримати у відділеннях Піреус Банку, по телефону Контакт-центру банку 0 800 30 888 0 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України) або на офіційному сайті банку www.piraeusbank.ua.

Довідка. Група Піреус Банку є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи. Активи Групи Піреус Банку складають 95 млрд. євро, кредитний портфель становить 63 млрд. євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 55 млрд. євро (на кінець червня 2013 р.).

Піреус Банк присутній в Україні з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 25).

Піреус Банк в Україні має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 30.08.2013).

Банк уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Піреус Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI).

Прес-служба Піреус Банку в Україні
тел.: +38(044)495-88-88
e-mail: press@piraeusbank.ua