Меню

Архів новин
Піреус Банк переглянув тарифи за поточним рахунком «Для тих, хто в морі»
16 Жовтня 2013

Київ, Піреус Банк переглянув тарифи за поточним рахунком «Для тих, хто в морі», істотно знизивши комісії за низкою банківських операцій із поточним рахунком. Про це повідомляє прес-служба банку з посиланням на департамент роздрібного бізнесу банку.

За інформацією департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку, зокрема банк скасував комісію за зняття готівки з карткових рахунків банку в банкоматах Піреус Банку, мережі банків «Атмосфера» та інших банків України.

Крім того, у межах пакету «Для тих, хто в морі» банк скасував комісію за переказ коштів між власними рахунками клієнта в Піреус Банку. При цьому банком було встановлено нову комісію за безготівкове зарахування коштів на рахунок від інших клієнтів Піреус Банку у розмірі 0,4% від суми переказу. Виняток становлять перекази, ініційовані в рамках послуги «Над кордонами».

Також банк встановив комісію за конвертацію валютних коштів в національну валюту в розмірі 1,5% від суми транзакції.

Нові тарифи набули чинності 14 жовтня 2013р.

Детальну інформацію про поточні рахунки фізичних осіб можна отримати у відділеннях Піреус Банку, по телефону Контакт-центру банку 0 800 30 888 0 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України) або на офіційному сайті банку www.piraeusbank.ua.  

Довідка. Група Піреус Банку є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи. Активи Групи Піреус Банку складають 95 млрд. євро, кредитний портфель становить 63 млрд. євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 55 млрд. євро (на кінець червня 2013 р.).

Піреус Банк присутній в Україні з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 25).

Піреус Банк в Україні має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 30.08.2013).

Банк уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Піреус Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI).

Прес-служба Піреус Банку в Україні
тел.: +38(044)495-88-88
e-mail: press@piraeusbank.ua