Меню

Новини
Пиреус Банк виступив фінансовим спонсором щорічних загальних зборів членів Американської торгівельної палати
29 Листопада

Київ, Пиреус Банк виступив фінансовим спонсором щорічних загальних зборів членів Американської торгівельної палати в Україні (АСС), в якому взяли участь більше 250 промислових магнатів, бізнес лідерів, послів і високопоставлених дипломатів, а також представники української влади.

Під час вітального слова на честь відкриття зборів голова Ради директорів Вальтер Гордон і Президент палати Хорхе Зукоскі відмітили основні досягнення Американської торгівельної  палати в 2013 році, підтвердили здійснювану Палатою підтримку бізнес-співтовариств у напрямі євроінтеграції України і готовність допомагати уряду адаптувати законодавство і регулятивні норми для забезпечення доступу українських компаній на європейський ринок.

Члени Палати і партнери заходу отримали можливість ознайомитися з ексклюзивною інформацією щодо планованих реформ, змінах в економіці та бізнес-середовищі в 2014 році від першого заступника глави Адміністрації Президента України Ірини Акімової. За словами І.Акімової Американська торгівельна палата внесла значний вклад в створення сприятливого бізнес-клімату в Україні. «За 20 років своєї діяльності в Україні Палата стала потужним гравцем у бізнес-середовищі і тепер об'єднує більше 600 компаній-членів, третина яких українські компанії. За роки своєї діяльності Палата стала справжнім партнером для уряду України в усіх вирішальних питаннях ведення бізнесу і інвестицій в Україні», - додала І.Акімова.

Також на зборах був присутнім Міністр доходів і зборів Олександр Клименко, який у свою чергу відмітив позитивні результати співпраці Американської торгівельної палати і Міністерства доходів і зборів України. «Ми дуже вдячні Палаті за нашу спільну роботу під час прийняття і реалізації Податкового кодексу, Митного кодексу і ряду інших важливих законодавчих актів, спрямованих на підвищення прозорості податкової і митної систем України», - підкреслив А.Клименко.

В той же час, В.Гордон презентував основні досягнення палати в 2013 році, підкресливши важливість активного залучення членів Палати для надання експертної думки і конструктивного зворотного зв'язку, які дозволять поєднувати постійний розвиток переваг для членів організації і максимально відповідати потребам членів Палати.

Після закінчення офіційної церемонії усі гості мали можливість дізнатися більше про роботу комітетів і робочих груп, які входять до складу Палати, а також ознайомитися, яким чином можна найефективніше використати участь в Палаті в інтересах свого бізнесу. Крім того, під час вільного спілкування, гості мали змогу особисто познайомитися з новою Радою директорів і знайти нових партнерів серед великої мережі членів Палати.

Також на конференції були присутніми Голова Наглядової Ради Пиреус Банка Янніс Кіріакопулос, в.о. Голови Правління банку В'ячеслав Коваль і Директор департаменту роздрібного бізнесу Іліас Музакіс. Окрім представників Правління Банку, на зборах були присутніми співробітники відділення банку, які знайомили учасників заходу з широким спектром фінансових послуг і продуктів банку, а також з діяльністю Групи Пиреус Банку в Україні.

Окрім Пиреус Банку спонсором щорічних загальних зборів членів Американської торгової палати виступили мережа автозаправних комплексів «ОККО» і виробник пакувальної продукції «Укрпластик».

Довідка. Група Піреус Банку є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи. Активи Групи Піреус Банку складають 95 млрд. євро, кредитний портфель становить 63 млрд. євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 55 млрд. євро (на кінець червня 2013 р.).

Піреус Банк присутній в Україні з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 25).

Піреус Банк в Україні має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 29.10.2013).

Банк уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Піреус Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI).

Прес-служба Піреус Банку в Україні
тел.: +38(044)495-88-88
e-mail: press@piraeusbank.ua