Меню

Архів новин
Піреус Банк підвищує ставки за валютними депозитами
24 Квітня 2023

З 24 квітня п.р. Піреус Банк підвищує ставки за валютними депозитами за усіма строками розміщення вкладу. Відсьогодні ставки у доларі США та євро складають: 1,25% на один рік, 1,10% на 6 місяців та 1,00% із терміном вкладу три місяці. Мінімальна сума депозиту становить від 1 тисячі доларів США чи євро.

Лінійка депозитних продуктів Піреус Банку проста і зрозуміла. Банк уважно стежить за тенденціями ринку аби надавати нашим клієнтам найкращі умови, що задовольнять потреби вкладників. Розміщуючи вільні кошти на банківських вкладах у банку з найвищим рейтингом надійності депозитів, клієнти примножують свої кошти і захищають їх від знецінювання. До того ж, Фонд гарантування вкладів, учасником якого є Піреус Банк, гарантує повернення всієї суми депозиту клієнта.

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся в контакт-центр Піреус Банку – 0 800 30 888 0 (цілодобово, безкоштовно на території України) або +38 044 4958890 для дзвінків з-за кордону або за допомогою WEBCall на сайті Піреус Банку.