Меню

Архів новин
Щодо обмежень на операції за гривневими картками, здійсненими закордоном
31 Cічня 2023

Шановні клієнти – держателі карток Піреус Банку, емітованих до рахунків в гривні, будь ласка, приміть до уваги наступну інформацію:

В серпні минулого року, на виконання вимог Постанови Національного Банку щодо обмежень щомісячного/щотижневого обсягу транзакцій за кордоном за картками, випущеними до гривневих рахунків, Піреус Банк був змушений залишити можливість проводити операції в іноземній валюті виключно по одній певній картці клієнта з усіх наявних карток, емітованих до його гривневих рахунків (новина про це тут).

Раді повідомити, що з 01 лютого 2023 року Піреус Банк переходить на схему автоматичного контролю ліміту витрат та зняття коштів за кордоном на рівні клієнта, а не картки. Таким чином для закордонних транзакцій, в рамках передбачених законодавством лімітів, для іноземних операцій стають доступними будь-які картки, випущені до рахунків клієнта в гривні.

Нагадуємо, що 21го липня 2022 року Національним банком України було доведено вимоги щодо обмежень за операціями, здійсненими в іноземній валюті за всіма картками клієнта, емітованими до гривневих рахунків, а саме:

  • Встановлено щотижневий ліміт на зняття готівки за кордоном з гривневих карток на рівні 12,5 тис. грн. в еквіваленті;
  • Сукупний місячний ліміт на розрахунки гривневими картками за кордоном на рівні 100 тисяч гривень.