Меню

Архів новин
Піреус Банк реалізував можливість дистанційного відкриття рахунків для українців
07 Квітня 2022

Зараз, як ніколи важливо мати зручний та гнучкий доступ до банківських послуг, саме тому Піреус Банк протягом цього періоду за основну мету мав оперативну реалізацію  можливості дистанційного відкриття рахунків для українців за допомогою інтернет-банкінгу winbank. Тож сьогодні кожен українець може дистанційно стати клієнтом Піреус Банку, що є дочірнім банком найбільшої фінансової групи Греції із високою достатністю капіталу та рівнем ліквідності.

Аби скористатися цією можливістю достатньо завантажити застосунок для iOS або Android, ввести номер телефону та пройти верифікацію через онлайн-сервіс державних послуг «Дія».

Після реєстрації буде автоматично відкрито віртуальну картку «WINcard» для проведення фінансових операцій, таких як: створення гаманця GooglePay та подальший розрахунок у торгово-сервісних мережах; поповнення картки та рахунку; розрахунки в інтернеті, сплата за комунальні послуги; перекази з картки на картку, відкриття та управління депозитом. Також доступними будуть стандарнті сервіси — зміна лімітів, отримання CVV, блокування/розблокування картки у winbank.

Додатково ми посилили кібербезпеку для забезпечення захисту клієнтів банків шляхом впровадження найкращих міжнародних практик.

Звісно ми працюватимемо і надалі над поліпшенням функціоналу задля більшої зручності.