Меню

Архів новин
Піреус Банк проводить акцію для юридичних осіб та приватних підприємців
21 Cічня 2010

Піреус Банк запровадив спеціальну акцію для представників малого та середнього бізнесу. Починаючи з  червня юридичні особи та фізичні особи-підприємці  мають можливість відкривати поточні рахунки у нових відділеннях Піреус Банку безкоштовно. Відтепер підприємці  зможуть економити 100 грн. на кожному рахунку, що відкривається.

За словами директора роздрібного бізнесу Піреус Банку Крістоса Ктенідіса, дана акція спрямована, в першу чергу, на підтримку малого та середнього бізнесу, а також фізичних осіб-підприємців. «Группа Піреус Банку в країнах своєї діяльності традиційно сфокусована на врахуванні потреб малого та середнього бізнесу та намагається підтримувати цей сектор, оскільки він є однією з головних рушійних сил економічного зростання», – сказав пан Ктенідіс. Разом з тим, акцією можуть скористатися усі юридичні особи.
Акція триватиме до 30 вересня 2009 р. Нові відділення Піреус Банку розташовані в усіх регіонах присутності банку. За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до найближчого відділення Піреус Банку або зателефонуйте на інформаційну лінію 8 800 30 888 08 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних фінансових установ Південної та Східної Європи з активами 53,8 млрд євро станом на кінець березня 2009 р. Заснований у 1916 році, Піреус Банк сьогодні представлений у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – у Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S.A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків та 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг. У Групі працюють 14 000 чоловік.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Піреус Банк представлений в 14 регіонах країни. Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій та грошової допомоги.


Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
Тел./Факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua