Меню

Архів новин
Піреус Банк в Україні поліпшує умови автокредитування
05 Травня 2011

Піреус Банк в Україні, що входить до потужної міжнародної банківської групи Piraeus Bank Group, розпочав нову програму автокредитування. Відтепер клієнти матимуть змогу обрати будь-яку модель автомобіля, що продається в Україні через офіційних дилерів, та вибрати найзручнішу для себе схему фінансування. «Майбутні автовласники отримають низьку відсоткову ставку незалежно від терміну кредитування, а через два роки, завдяки плаваючій ставці кредиту, зможуть сплачувати менше», – повідомив менеджер по продукту автокредитування Піреус Банку в Україні Руслан Мангушев.

Банк пропонує найвигідніші на ринку та прозорі умови автокредитування. Строк кредитування становить до 7 років, відсоткова ставка за кредитом у перші два роки є фіксованою і становить від 17% річних. Починаючи з третього року процентна ставка стає плаваючою, розмір якої залежить від ставки за 6-місячним депозитом. Разова комісія за послуги банку складає 2%, жодних інших щомісячних або прихованих платежів немає. Клієнт може обрати як класичну схему кредитування, так і ануїтет з можливістю дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій. Мінімальна сума кредиту становить 30 тис. грн., максимальна – 400 тис. грн.

За словами Руслана Мангушева, отримати кредит на придбання автомобіля в Піреус Банку легко та швидко: «Вдосконалена процедура перевірки позичальника та взаємодії з автодилерами дозволяє клієнту отримати кредит лише за два дні. Причому Піреус Банк лояльно ставиться до своїх клієнтів. Ми пропонуємо індивідуальне рішення для кожного клієнта в залежності від його можливостей. Так, розраховувати на отримання кредиту може навіть той позичальник, мінімальний сукупний місячний дохід якого становить 2 тис. грн. і більше».

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 600 млн євро і власним капіталом 3 млрд 400 млн євро (станом на 30.06.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансовіх послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua