Меню

Архів новин
Піреус Банк проспонсорував благодійну акцію «Музика для маленьких сердець»
09 Грудня 2011

8 грудня Піреус Банк провів спільну прес-конференцію з представниками камерного оркестру «Солісти Донбасу» у Донецьку, присвячену благодійній акції «Музика для маленьких сердець». У рамках акції камерний оркестр «Солісти Донбасу» здійснить тур дитячими будинками Донеччини, виступивши із передноворічними концертами для маленьких глядачів. Головним спонсором акції виступив Піреус Банк в Україні.

8 грудня у Донецьку відбудеться благодійний концерт у новому художньо-виставковому центрі «Арт-Донбас» на підтримку акції «Музика для маленьких сердець».

Дмитро Мусієнко, член правління Піреус Банку в Україні (зправа), передає чек на проведення благодійної акції

Дмитро Мусієнко, член правління Піреус Банку в Україні (праворуч), передає чек на проведення благодійної акції "Музика для маленьких сердець" диригенту оркестра "Солісти Донбасу" Богдану Пущаку

За словами члена правління банку Дмитра Мусієнка, співпраця з камерним оркестром «Солісти Донбасу» вже стала доброю традицією Піреус Банку в Україні. «В минулому році наш банк виступив головним спонсором концерту цього обдарованого колективу, на який ми запросили наших клієнтів. В цьому році ми вирішили не обмежуватись проведенням концерту для довгострокових партнерів банку та представників місцевої влади, але й профінансувати серію благодійних концертів «Солістів Донбасу» у дитячих будинках Донецької області, – сказав Д. Мусієнко. – При цьому ми закликаємо усіх небайдужих приєднатись до цієї акції та посприяти духовному та культурному розвитку найнезахищеніших верств населення, збільшивши бюджет акції. Завдяки цьому більша кількість дітей-сиріт та одиноких людей похилого віку зможуть отримати різдвяний подарунок та долучитись до справжнього мистецтва».

Піреус Банк закликає всіх небайдужих приєднатись до акції та подарувати сиротам з дитячих будинків можливість долучитись до мистецтва

 Піреус Банк закликає всіх небайдужих приєднатись до акції та подарувати сиротам з дитячих будинків можливість долучитись до мистецтва

Зі свого боку директор камерного оркестру «Солісти Донбасу» Дмитро Дорохов відзначив: «Піреус Банк –  наш перший серйозний та надійний партнер. Це вже другий великий проект, який ми робимо разом. Я хочу висловити подяку особливим людям, які працюють у Піреус Банку, для яких робити благо – не порожні слова».

На прес-конференції Дмитро Мусієнко також повідомив, що незважаючи на ненайкращі часи, які переживає банківський бізнес в Україні та Європі, Піреус Банк й надалі займатиметься благодійними та соціальними проектами. «Сьогодні ми вийшли на операційну прибутковість нашого бізнесу. За підсумками 3-го кварталу 2011 року Піреус Банк в Україні отримав прибуток у розмірі 15,5 млн. грн.», – повідомив член правління банку.

Завдяки активному кредитуванню малого та середнього бізнесу та іпотечному кредитуванню приватних клієнтів, а також завдяки фінансуванню та інвестиціям, що надаються головною установою Групи Піреус Банку – Piraeus Bank S.A. – cукупні активи Піреус Банку в Україні з початку року зросли на 30% або на 1,1 млрд грн. до 4,686 млрд. грн. Протягом 3-х кварталів 2011 р. Піреус Банк в Україні видав понад 500 млн грн. кредитів; при цьому загальний кредитний портфель банку склав на 1 жовтня поточного року становив 2,839 млрд грн.

У третьому кварталі поточного року зареєстрований статутний капітал банку зріс на 93% або на 785 млн грн. – до 1,628 млрд грн. Наразі Піреус Банк дуже добре капіталізований та демонструє високі показники надійності банківської установи.

Камерний оркестр «Солісти Донбасу» створений у 2007 р. як молодіжний камерний оркестр "ARS NOVA", до складу якого увійшли кращі студенти та випускники Донецької державної академії музики імені С. Прокоф`єва. У 2009 р. колектив став лауреатом Всеукраїнського конкурсу камерних оркестрів «Прем`єр-Оркестр 2009» у Києві. Артисти оркестру – це молоді талановиті музиканти, яких вирізняє артистизм, найвища музична і виконавська майстерність та висока дисципліна.

Засновник, художній керівник та диригент оркестру Богдан Пущак – дипломант міжнародних майстер-класів у Відні (Австрія), асистент австрійського диригента Курта Шміда.

Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 55,6 млрд євро і регуляторним капіталом 3,1 млрд євро (станом на 30.09.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 07.12.2011), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21 червня 2011 р.). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

5 грудня Піреус Банк став найбільш динамічним банком 2011 року (серед ІІІ групи банків за розміром активів) та одним з трьох найкращих банків-работодавців згідно премії UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011 впливового ділового видання "ІнвестГазета".

Прес-служба Піреус Банку в Україні
        
     
Андрій Сахно    
тел.: +38(067)214-4081    
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua